Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Valentis
Adres


Pojemność 2,5ml
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

Flexus Fluid to wyrób medyczny dostępny w postaci szklanych strzykawek, zawierający sól sodową kwasu hialuronowego, czyli  hialuronian sodu.  Fluid przeznaczony jest do wstrzykiwań dostawowych wykonywanych przez przeszkolony personel medyczny.  Kwas hialuronowy (o masie molekularnej 650000~1200000 Da) jest uzyskiwany z mikroorganizmów. Jest to naturalny wielocukier, podstawowy składnik tkanki łącznej i podskórnej, główny składnik mazi stawowej. Maź stawowa ogranicza tarcie powierzchni stawowych, utrzymując ruchomość i elastyczność stawów.

Dzięki zastosowaniu Flexus Fluid stawy funkcjonują lepiej, a Pacjent nie odczuwa dyskomfortu oraz bólu przy poruszaniu się.

Flexus Fluid sterylny roztwór hialuronianu sodu ampułkostrzykawka 2,5 ml Skład

Substancja czynna: 25 mg hialuronianu sodu.  Substancje dodatkowe: dwunastowodny fosforan disodu, dwuwodny diwodorofosforan sodu, chlorek sodu, woda oczyszczona do wstrzykiwania do 2.5 ml, pH 6.8~7.8.

Flexus Fluid sterylny roztwór hialuronianu sodu ampułkostrzykawka 2,5 ml Wskazania

- choroba zwyrodnieniowa stawów, 
- profilaktyka i regeneracja chrząstki stawowej, 
- zmniejszenie dyskomfortu spowodowanego bólem, 
- poprawa jakości płynu stawowego, 
- poprawa funkcjonowania stawów.

Flexus Fluid sterylny roztwór hialuronianu sodu ampułkostrzykawka 2,5 ml Działanie

Flexus Fluid dostarcza organizmowi substancje odżywcze, potrzebne do wytwarzania chrząstek stawowych i płynu stawowego. Zapewnia odpowiednią lepkość płynu stawowego i odpowiedni mechanizm smarowania stawów. Chroni zarówno nowo kształtujące się jak i stare chrząstki. Pomaga równoważyć mechaniczne obciążenie z zewnątrz. Tworzy barierę ochronną stawu.

Flexus Fluid sterylny roztwór hialuronianu sodu ampułkostrzykawka 2,5 ml Dawkowanie

U pacjentów dorosłych z chorobą zwyrodnieniową stawów należy stosować 1 strzykawkę Flexus Fluid tygodniowo, 3 strzykawki w trakcie trwania terapii. Produkt podaje się przez iniekcję do stawu. Dawkowanie i czas wstrzykiwania zależą od objawów. Produkt należy wstrzykiwać przy użyciu igły 18-25 G wprowadzanej do jamy stawowej.

Flexus Fluid sterylny roztwór hialuronianu sodu ampułkostrzykawka 2,5 ml Dodatkowe

Flexus Fluid przeznaczony jest do podawania jedynie przez uprawniony personel medyczny, zgodnie z lokalnym prawem

Kategoria

Bez recepty

Producent

Stosowanie

- choroba zwyrodnieniowa stawów, - profilaktyka i regeneracja chrząstki stawowej, - zmniejszenie dyskomfortu spowodowanego bólem, - poprawa jakości płynu stawowego, - poprawa funkcjonowania stawów.

Działanie

Flexus Fluid dostarcza organizmowi substancje odżywcze, potrzebne do wytwarzania chrząstek stawowych i płynu stawowego. Zapewnia odpowiednią lepkość płynu stawowego i odpowiedni mechanizm smarowania stawów. Chroni zarówno nowo kształtujące się jak i stare chrząstki. Pomaga równoważyć mechaniczne obciążenie z zewnątrz. Tworzy barierę ochronną stawu.

Rejestracja

wyrób medyczny

Marzena
Dostarczony produkt spełnia wymagania , zgodny z zaleceniem lekarza ,identyczny z tym nabywanym wcześniej w miejscowej aptece , tańszy.

Karolina
Flexus Fluid zakupiłam dla mamy, która jest po urazie kolana. Flexus zastrzyki zniwelowały ból, pomogły szybciej zregenerować chrząstkę stawową co wpłynęło na poprawę funkcjonowania stawów. Polecam, efekt gwarantowany. Niestety jest to dość drogi lek ale wpisując flexus fluid cena najtaniej trafiłam właśnie do wapteki tak więc polecam również aptekę :)

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.