product-image
Expel kids płyn na komary 60 ml
11.57 zł

Niedostępny

Expel kids płyn na komary 60 ml

Expel kids płyn na komary 60 ml

Brak ocen

Producent
Bros Sp. z o. o. sp. k.

ul. Karpia 24

61-619 Poznań

Pojemność
60ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 19.28 zł

Niedostępny

11.57 zł

Opis

Expel kids płyn na komary to repelent dla dzieci od 1 roku życia odstraszający komary do 6 godzin z dodatkiem d-pantenolu nawilża i pielęgnuje skórę.

Skład

Butyloacetyloaminopropionian etylu (IR3535) 10% (10 g/100 g), geraniol 0,005% (0,005 g/100 g)

Przeznaczenie produktu

Płyn na komary od 1 roku życia.

Charakterystyka produktu

Repelent w formie płynu o przyjemnym zapachu jest skuteczny w odstraszaniu komarów przez okres do 6 godzin. Dodatek d-pantenolu zapewnia nawilżenie i pielęgnację skóry. Ważne jest, że może być stosowany u dzieci powyżej 1 roku życia, co czyni go odpowiednim również dla najmłodszych. Ponadto, jest bezpieczny dla osób o wrażliwej skórze, zapewniając skuteczną ochronę przed ukąszeniami komarów.

Stosowanie produktu

Przed użyciem wstrząsnąć. Miejsca narażone na ukąszenia spryskać z odległości 15 cm. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio – spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. Ograniczyć stosowanie do dwóch aplikacji dziennie. Nie nanosić na dłonie dzieci. Stosować tylko na odsłonięte części ciała. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę. Stosować na zewnątrz lub wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać z dala od żywności.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Ostrzeżenia: Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Skrajnie łatwopalny aerozol. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać zdala od źródła ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać, ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 stopni Celsjusza. Pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie. 

Bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki stosowania: Kontakt z oczami: Przy kontakcie z oczami powoduje uszkodzenia. Przy wdychaniu, przy kontakcie ze skórą oraz przy połknięciu, ze względu na ich efekty uczulające: produkt nie zawiera substancji zaklasyfikowanych jako niebezpieczne.

Pierwsza pomoc:

  • Narażenie inhalacyjne: w razie wystąpienia objawów zatrucia należy wyprowadzić poszkodowanego ze strefy narażenia i zapewnić mu dostęp świeżego powietrza. Skonsultować się z lekarzem jeśli objawy nie ustąpią lub ulegną nasileniu.
  • Przez kontakt ze skórą: w razie kontaktu ze skórą zaleca się oczyścić narażone miejsce bieżącą wodą i mydłem neutralnym. W razie zmian skórnych (piekący ból, zaczerwienienie, wysypka, pęcherze), należy udać się do lekarza z Kartą Charakterystyki produktu.
  • Przez kontakt z oczami: Obficie płukać oczy wodą o temperaturze pokojowej przez 15 minut. Nie dopuścić do tego, aby poszkodowany tarł lub zamykał oczy. Jeżeli poszkodowany nosi soczewki kontaktowe, należy je usunąć o ile nie są przyklejone do oka, w przeciwnym razie można spowodować dalsze obrażenia. We wszystkich przypadkach, po umyciu poszkodowanego, należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem i pokazać mu Kartę Charakterystyki produktu.
  • W przypadku spożycia: w razie połknięcia, skonsultować się z lekarzem pokazując mu Kartę Charakterystyki produktu.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7682/19

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem