Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 18

Producent So.Se.Pharm
Adres


Pojemność 6 szt.
Postać Czopki
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

Eva/qu® to musujące czopki przeciw zaparciom o działaniu fizjologicznym, przeznaczone do usuwania kału nagromadzonego i niewydalonego drogą naturalnego wypróżnienia. Skuteczne w przywracaniu normalnego mechanizmu defekacji.

Eva/Qu czopki przeciw zaparciom 6 sztuk Skład

Czopki Eva/qu® nie są lekiem. W ich skład wchodzi dwuwęglan sodu i dwuwinian potasu zawieszone w polietylenie glikolu rozpuszczalnym w wodzie. Są to składniki często używane w przemyśle kosmetycznym i spożywczym, całkowicie bezpieczne dla organizmu. Czopki naturalnie i skutecznie przywracają normalne wypróżnienia dzięki swojemu działaniu, opartemu wyłącznie o mechanizm fizjologiczny.

Eva/Qu czopki przeciw zaparciom 6 sztuk Wskazania

Zastosowanie czopków Eva/qu® jest wskazane w przypadku opóźnień regularnego rytmu wypróżniania się, zarówno okazjonalnych jak i powtarzających się. Delikatne i skuteczne miejscowe działanie fizjologiczne (nie związane z obecnością substancji wchłanianych przez organizm), powoduje, że czopki Eva/qu® są szczególnie zalecane w okresie ciąży, w okresie karmienia piersią, ale również podczas rekonwalescencji, u osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych motorycznie oraz obłożnie chorych.

Zastosowanie czopków Eva/qu® pomaga również w przygotowaniu do opróżnienia odbytu przed zabiegami chirurgicznymi, gastroenterologicznymi czy urologicznymi, wypróżnieniu przed a także zaraz po porodzie.

Czopki Eva/qu® są nieodzowne także w podróży w celu uniknięcia uporczywych zaparć, ponieważ szybko i skutecznie doprowadzają do wypróżnienia.

Eva/Qu czopki przeciw zaparciom 6 sztuk Działanie

W przypadku zaparć wywołanych zablokowaniem kału konieczne jest miejscowe działanie uwalniające. Dzięki swojemu działaniu lekko musującemu czopki Eva/qu® przesuwają masy kałowe zatrzymywane w bańce odbytnicy i są bodźcem do ich szybkiego usunięcia.
Utrzymując bańkę odbytnicy wolną od mas kałowych, zapobiegają zapaleniom kanału odbytu, pęknięciom skóry czy wystąpieniu hemoroidów.

Mechanizm działania
Czopek po wprowadzeniu, rozpuszcza się w ciągu 3-4 minut uwalniając duże ilości mikropęcherzyków, które wywierają nacisk na ścianki odbytu. Rozpuszczony czopek zmiękcza zatrzymane masy kałowe. Dzięki musującemu działaniu czopki Eva/qu® powodują oderwanie mas kałowych i ich szybkie i efektywne wydalenie.

Eva/Qu czopki przeciw zaparciom 6 sztuk Dawkowanie

Czopek po wyjęciu z opakowania wprowadzić do kanału odbytu popychając go do chwili jego pełnego wprowadzenia. Jeżeli okaże się to konieczne, w przypadku obecności zmian chorobowych lub hemoroidów, czopek należy wprowadzić po jego wcześniejszym natłuszczeniu olejem wazelinowym lub olejem z oliwek. Czopek zaczyna rozpuszczac się natychmiast i daje początek bodźcowi stymulującemu wypróżnienie. Pomimo, że bodziec wyzwalający chęć wypróżnienia odczuwalny jest w krótkim czasie od wprowadzenia czopka, należy powstrzymać się od wypróżnienia przez kilka minut. W tym czasie (o ile to możliwe) należy raczej chodzić niż siedzieć lub leżeć.

Eva/Qu czopki przeciw zaparciom 6 sztuk Przeciwwskazania

Brak jest przeciwwskazań do stosowania czopków Eva/qu®, również przy hemoroidach czy miejscowych zmianach chorobowych lub podczas częstego i długotrwałego stosowania.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Zastosowanie czopków Eva/qu® jest wskazane w przypadku opóźnień regularnego rytmu wypróżniania się, zarówno okazjonalnych jak i powtarzających się. Delikatne i skuteczne miejscowe działanie fizjologiczne (nie związane z obecnością substancji wchłanianych przez organizm), powoduje, że czopki Eva/qu® są szczególnie zalecane w okresie ciąży, w okresie karmienia piersią, ale również podczas rekonwalescencji, u osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych motorycznie oraz obłożnie chorych.Zastosowanie czopków Eva/qu® pomaga również w przygotowaniu do opróżnienia odbytu przed zabiegami chirurgicznymi, gastroenterologicznymi czy urologicznymi, wypróżnieniu przed a także zaraz po porodzie.Czopki Eva/qu® są nieodzowne także w podróży w celu uniknięcia uporczywych zaparć, ponieważ szybko i skutecznie doprowadzają do wypróżnienia.

Działanie

W przypadku zaparć wywołanych zablokowaniem kału konieczne jest miejscowe działanie uwalniające. Dzięki swojemu działaniu lekko musującemu czopki Eva/qu® przesuwają masy kałowe zatrzymywane w bańce odbytnicy i są bodźcem do ich szybkiego usunięcia.Utrzymując bańkę odbytnicy wolną od mas kałowych, zapobiegają zapaleniom kanału odbytu, pęknięciom skóry czy wystąpieniu hemoroidów.Mechanizm działaniaCzopek po wprowadzeniu, rozpuszcza się w ciągu 3-4 minut uwalniając duże ilości mikropęcherzyków, które wywierają nacisk na ścianki odbytu. Rozpuszczony czopek zmiękcza zatrzymane masy kałowe. Dzięki musującemu działaniu czopki Eva/qu® powodują oderwanie mas kałowych i ich szybkie i efektywne wydalenie.

Kluczowy składnik

gliceryna

Rejestracja

wyrób medyczny

marta
czopki idealne jako szybka ulga w męczącym problemie. Szczególnie w okresie wyjazdowym i urlopowym, gdzie nie ma czasu i warunków na picie ziołowych herbatek i czkeanie godzinami na efekty. Liczy się dla mnie szybka akcja i efekt.

Izabela
Czopki działają naprawdę szybko, bo po 10 minutach pozbywamy się problemu. Nie przeczyszczają, nie powodują skutków ubocznych.

Paulina
Czopki można używać w ciąży, są bezpieczne dla dziecka i działają szybko, bo do 15 minut po aplikacji.

Elzbieta
Czopki działają łagodnie i skutecznie, podczas rozpuszczania wytwarza się dwutlenek węgla, co wywołuje wydalanie, wytwarza się też woda, która rozmiękcza masy kałowe . Nie ma w nich żadnych szkodliwych substancji. Można je stosować przy problemach z żylakami odbytu.

Judyta
Używam ich przy hemoroidach, nie podrażniają, działają szybko i skutecznie.

Martyna
Pomagają mi w zaparciach, są bardzo skuteczne, jestem z nich bardzo zadowolona.

Aneta
Idealne do apteczki podróżnej, nie trzeba ich trzymać w lodówce. Użyłam ich kilka razy, zawsze były skuteczne. Polecam.

Justyna
Pojawiły się u mnie długie zaparcia w ciąży z którymi sobie nie radziłam. Przyjaciółka doradziła mi zastosowanie tych czopków, jestem jej za to bardzo wdzięczna :) Teraz już nie mam takich problemów, ale na wszelki wypadek trzymam je w apteczce.

Kaja
Działają szybko i nieinwazyjnie. Polecam

Anna
Polecam, bardzo dobre czopki, szybko i skutecznie pozbyłam się zaparcia.

Mimi
Mam hemoroidy, ale spokojnie mogę korzystać z tych czopków, nie pojawia się żaden dyskomfort. Polecam tez ze względu na to, ze działa szybko, po około 15 minutach jest już wypróżnienie.

Robert
Pomogły mi pozbyć się długiego zaparcia, użyłem 2 czopki. Polecam.

Agnieszka
Jestem w ciąży i mam często zaparcia, te czopki są dla mnie idealne, nie zaszkodzą dziecku i szybko pomogą.

Karolina
Niedrogie i bardzo skuteczne czopki, używam podczas ciąży. Jestem zadowoloda z ich działania. Polecam.

Joasia
Skuteczne. Działają do 15 minut po aplikacji. Polecam

MK
Produkt skuteczny , łatwo dostępny. Warto mieć w domu

Anna
Polecam. Bardzo skuteczne czopki. Delikatnie pomagają uwolnić się od zaparcia. Niezastąpione w podróży.

Anna
Eva/Qu to moim zdaniem najlepsze czopki na zaparcia. Są bardzo skuteczne i bardzo mi pomagają. Działają bardzo szybko i skutecznie. Zabieram je ze sobą na każdy wyjazd. Produkt ten cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród internautów. W tym sklepie znalazłam najlepsza cenę. Polecam wszystkim!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.