product-image
Esputicon 50 mg 100 kapsułek
19.25 zł

Niedostępny

Esputicon 50 mg 100 kapsułek

Esputicon 50 mg 100 kapsułek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
100 szt
Postać


Niedostępny

19.25 zł

Skład

1 kaps. zawiera 50 mg dimetikonu. 1 g kropli zawiera 980 mg dimetikonu (1 kropla zawiera 20 mg dimetikonu). Działanie Zmniejsza napięcie powierzchniowe gazu, umożliwiając resorpcję uwolnionego gazu i wydalenie na drodze perystaltyki. Podany doustnie łagodzi wzdęcia, zmniejsza napięcie żołądka i uczucie pełności. Wskazania Nadmierne tworzenie się i nagromadzanie gazów w przewodzie pokarmowym, wzdęcia, niestrawność, uczucie pełności. Pomocniczo w przygotowaniu do badań diagnostycznych Rtg i USG.

Dawkowanie

Kapsułki: dorośli zazwyczaj 1 kaps. 4 razy dziennie po posiłkach i przed snem, w razie potrzeby 2 kaps. 3 razy dziennie. Krople: dorośli 2 krople 4 razy dziennie po posiłkach i przed snem, w razie potrzeby 5 kropli 3 razy dziennie, małe dzieci: 1-2 krople 2 razy dziennie. Przygotowanie do badania USG lub badania radiologicznego - kapsułki: 2 dni przed badaniem 1 kaps. 4 razy dziennie; krople: 2 dni przed badaniem - 2 krople 4 razy dziennie, w dniu badania 5 kropli na czczo. Dzieciom krople można dodawać do pokarmu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Ewelina
Bardzo często po zjedzeniu tłustego posiłku moj brzuch od razu staje się większy. Wtedy z pomocą przychodzi mi esputicon. Preparat ten łagodzi wzdęcia, zmniejsza napięcie żołądka i uczucie pełności. Esputicon ma same pozytywne opinie w internecie, jest tak samo skuteczny jak inny reklamowany w TV lek, a dużo tańszy. Dla dzieci natomiast polecam esputicon krople.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem