zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 5

Producent Aflofarm
Adres

ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Pojemność 15ml
Postać Krople
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Delicol to pierwszy preparat w Polsce działający przyczynowo. Laktaza zawarta w produkcie rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu nie dopuszcza do wystąpienia objawów kolki, a może to być istotny czynnik u dzieci z kolką. Jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Delicol otrzymał również rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Skład

Maltoza, woda, sacharoza, maltodekstryna, laktaza, chlorek sodu

Wskazania Delicol krople przeznaczony jest dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych (kolka) spowodowanych nietolerancją laktozy.
Działanie
Delicol dostarcza enzym, który pomaga niedojrzałemu jeszcze układowi pokarmowemu dziecka w trawieniu cukru mlecznego. Dzięki temu eliminuje przyczynę kolki, a nie tylko łagodzi jej objawy.
Dawkowanie
Delicol dawkowanie, w zależności od metody karmienia dziecka:

Karmienie piersią: Stosując się do zaleceń dozowania podanego w tabeli odmierz odpowiednią ilość kropli na łyżeczkę. Podaj dziecku do bezpośredniego spożycia. Kontynuuj karmienie piersią.

Wiek dziecka

Ilość kropli na posiłek

od 0 do 2 tygodni

od 7 do 8 kropli

od 3 do 4 tygodni

od 8 do 9 kropli

od 1 do 2 miesięcy

od 9 do 11 kropli

od 2 do 3 miesięcy

od 11 do 14 kropli

o 3 do 4 miesięcy

od 12 do 15 kropli

> 4 miesiące

od 14 do 17 kropli


Mleko modyfikowane: Mleko modyfikowane przygotowali zgodnie z zaleceniami producenta. Dodaj krople Delicol zgodnie z tabelą dozowania do mleka o temperaturze właściwej do podania. Nie przechowywać niespożytego mleka.


Ilość mleka

Ilość kropli na posiłek

60 ml

od 6 do 7 kropli

90 ml

od 6 do 10 kropli

120 ml

od 7 do 14 kropli

150 ml

od 10 do 17 kropli

180 ml

od 11 do 20 kropli

>180 ml

od 15 do 25 kropli

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Delicol krople przeznaczony jest dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych (kolka) spowodowanych nietolerancją laktozy.

Działanie

Delicol dostarcza enzym, który pomaga niedojrzałemu jeszcze układowi pokarmowemu dziecka w trawieniu cukru mlecznego. Dzięki temu eliminuje przyczynę kolki, a nie tylko łagodzi jej objawy.

Justyna
krople delicol poleciła mi przyjaciółka. sprawdziłam o delicol opinie w internecie - mamy bardzo polecały ten produkt. Dobra cena oraz dobrze opisana ulotka ułatwia dawkowanie . delicol krople to ulga dla brzuszka maluszka. jak na razie żadne skutki uboczne nas nie dotyczą więc nie zamieniamy delikolu na żaden zamiennik.

Asia
Polecam te kropelki, u nas najlepiej się sprawdziły w walce z kolką.

Patrycja
produkt, który jest skuteczny i łatwy w użyciu

ggsf
polecam

Daria
Kupiłam te krople z polecenia znajomej, która również walczyła z kolkami. Tak się zgadałyśmy, u mojej córki kolki nie były wprawdzie takie duże jak u syna znajomej ale postanowiłam przetestować. Na początku dodawałam do mleka jedynie sporadycznie jak widziałam ze coś sie źle dzieje ale nie dzialało i bylam bliska ich wyrzucenia, potem jednak doczytałam, ze aby było działanie to trzeba dodawac do każdego karmienia. I od czasu od kiedy zaczełam tak robić był przełom. Bo Delicol zaczał działac i to bardzo dobrze. Kolki praktycznie przeminęly.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.