Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Merck Polska
Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Concoram 5 mg+ 5 mg tabletki 30 sztuk Skład

Każda tabletka zawiera 5 mg bisoprololu fumaranu oraz 5 mg amlodypiny (w postaci 6,95 mg amlodypiny bezylanu).

Concoram 5 mg+ 5 mg tabletki 30 sztuk Wskazania

Wskazaniem do stosowania jest nadciśnienie tętnicze.

Concoram 5 mg+ 5 mg tabletki 30 sztuk Działanie

Działanie preparatu polega na zmniejszeniu częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, rozszerzeniu tętniczek obwodowych, zmniejszeniu objętości wyrzutowej serca oraz na obniżeniu ciśnienia tętniczego.

Concoram 5 mg+ 5 mg tabletki 30 sztuk Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz, indywidualnie dla każdego pacjenta. Lek należy przyjmować rano, z posiłkiem lub bez, popijając niewielką ilością płynu, bez rozgryzania. Jeśli jest planowana operacja, należy koniecznie poinformować anestezjologa o przyjmowaniu leku Concoram.

Concoram 5 mg+ 5 mg tabletki 30 sztuk Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do stosowania preparatu związane z amlodypiną: ciężkie niedociśnienie tętnicze, wstrząs (w tym także wstrząs kardiogenny), zwężenie drogi odpływu z lewej komory serca, niestabilna hemodynamicznie niewydolność serca po zawale mięśnia sercowego. Do przeciwwskazań do stosowania leku związanych z bisoprololem zalicza się ostra niewydolność serca lub w czasie epizodów niewydolności serca wymagających dożylnego podawania leków inotropowych, wstrząs kardiogenny, blok przedsionkowo-komorowy II lub III stopnia, zespół chorego węzła zatokowego, blok zatokowo-przedsionkowy, bradykardia, niedociśnienie tętnicze, ciężka astma oskrzelowa lub ciężka przewlekła obturacyjna choroba płuc, zaawansowane stadia miażdżycy zarostowej tętnic obwodowych lub ciężka postać zespołu Raynauda, nieleczony guz chromochłonny nadnerczy, kwasica metaboliczna Ponadto nie należy stosować preparatu u osób, które wykazują nadwrażliwość na amlodypinę, pochodne dihydropirydyny, bisoprolol i (lub) na którąkolwiek substancję pomocniczą

Concoram 5 mg+ 5 mg tabletki 30 sztuk Dodatkowe

Lek można stosować w okresie ciąży jedynie po starannym wyważeniu przez lekarza korzyści i ryzyka związanego z leczeniem.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania jest nadciśnienie tętnicze.

Działanie

Działanie preparatu polega na zmniejszeniu częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, rozszerzeniu tętniczek obwodowych, zmniejszeniu objętości wyrzutowej serca oraz na obniżeniu ciśnienia tętniczego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.