Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Merck Polska
Adres


Pojemność 28 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Concor Cor 3.75 tabletki powlekane 3,75 mg 28 sztuk Skład

 każda tabletka powlekana zawiera 3,75 mg bisoprololu fumaranu.

Concor Cor 3.75 tabletki powlekane 3,75 mg 28 sztuk Wskazania

Leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

Concor Cor 3.75 tabletki powlekane 3,75 mg 28 sztuk Działanie

Jest to preparat powodujący zmniejszenie częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu oraz obniżenie ciśnienia tętniczego.

Concor Cor 3.75 tabletki powlekane 3,75 mg 28 sztuk Dawkowanie

Lek należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Tabletki należy zażywać rano, podczas lub po śniadaniu. Należy je połknąć w całości, wraz z pewną ilością płynu. Nie należy ich ssać, gryźć ani żuć.

Concor Cor 3.75 tabletki powlekane 3,75 mg 28 sztuk Przeciwwskazania

Preparat jest bezwzględnie przeciwwskazany u pacjentów z ostrą niewydolnością serca lub w okresach niewyrównania niewydolności serca, które wymagają dożylnego stosowania leków o działaniu inotropowym dodatnim. Nie należy go stosować we wstrząsie kardiogennym; u pacjentów z blokiem przedsionkowo-komorowym II lub III stopnia (bez stosowania rozrusznika serca); z zespołem chorego węzła zatokowego; z blokiem zatokowo-przedsionkowym; z objawową bradykardią; z ciężką astmą oskrzelową; z objawowym niedociśnieniem tętniczym; z ciężką postacią choroby zarostowej tętnic obwodowych lub zespołu Raynauda oraz z nieleczonym guzem chromochłonnym rdzenia nadnerczy lub z kwasicą metaboliczną. Concor Cor jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na bisoprolol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą

Concor Cor 3.75 tabletki powlekane 3,75 mg 28 sztuk Dodatkowe

U chorych, u których kiedykolwiek wystąpiły reakcje alergiczne preparat może zwiększać wrażliwość na alergeny i nasilać reakcje alergiczne.
Nie należy nagle przerywać stosowania preparatu, zwłaszcza u osób z chorobą niedokrwienną serca. Jeżeli wymagane jest zaprzestanie leczenia, należy stopniowo zmniejszać dawkę, ściśle według zaleceń lekarza. Nagłe zaprzestanie leczenia bisoprololem u chorych z chorobą niedokrwienną serca może prowadzić do nasilenia objawów choroby, wystąpienia zawału serca i zgonu.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Stosowanie

Leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

Działanie

Jest to preparat powodujący zmniejszenie częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu oraz obniżenie ciśnienia tętniczego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.