Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Delfarma
Adres


Pojemność 28 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Concor Cor 2.5 2,5mg tabletki powlekane DELFARMA 28 sztuk Skład

Jedna tabletka powlekana zawiera 2,5 mg bisoprololu fumaranu.

Concor Cor 2.5 2,5mg tabletki powlekane DELFARMA 28 sztuk Wskazania

Wskazaniem do stosowania leku jest leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

Concor Cor 2.5 2,5mg tabletki powlekane DELFARMA 28 sztuk Działanie

Preparat wykazuje działanie obniżające ciśnienie tętnicze. Powoduje także zmniejszenie częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu.

Concor Cor 2.5 2,5mg tabletki powlekane DELFARMA 28 sztuk Dawkowanie

Zalecana dawka początkowa wynosi 1,25 mg bisoprololu fumaranu raz na dobę, przyjmowane doustnie. W zależności od tolerancji, dawkę modyfikuje się stopniowo, w odstępach dwutygodniowych lub nawet dłuższych do dawki 2,5 mg, 3,75 mg, 5 mg, 7,5 mg i 10 mg raz na dobę. Maksymalna zalecana dawka wynosi 10 mg raz na dobę.  Podczas fazy dostosowania dawki zaleca się ścisłe monitorowanie parametrów życiowych (częstość rytmu serca, ciśnienie krwi) i objawów pogorszenia niewydolności serca. Concor Cor 2.5 2,5mg tabletki powlekane DELFARMA 28 sztuk Przeciwwskazania

Preparat Concor Cor jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na bisoprolol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie należy go stosowaću pacjentów z zespołem chorego węzła zatokowego, z ciężką astmą oskrzelową, z blokiem przedsionkowo-komorowym II lub III stopnia (bez stosowania rozrusznika serca), z blokiem zatokowo-przedsionkowym, z ostrą niewydolnością serca lub w okresach niewyrównania niewydolności serca, we wstrząsie kardiogennym, z nieleczonym guzem chromochłonnym rdzenia nadnerczy, z objawową bradykardią, z objawowym niedociśnieniem tętniczym oraz z ciężką postacią choroby zarostowej tętnic obwodowych lub zespołu Raynauda.

Concor Cor 2.5 2,5mg tabletki powlekane DELFARMA 28 sztuk Dodatkowe

 Leczenie bisoprololem jest na ogół leczeniem długotrwałym. Nie zaleca się nagłego przerywania leczenia bisoprololem ze względu na możliwość przemijającego nasilenia objawów choroby. Zwłaszcza u pacjentów z dławicą piersiową, nie należy nagle odstawiać produktu leczniczego. Zaleca się stopniowe zmniejszanie dawki dobowej.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania leku jest leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

Działanie

Preparat wykazuje działanie obniżające ciśnienie tętnicze. Powoduje także zmniejszenie częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.