Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Delfarma
Adres


Pojemność 60 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Concor Cor 1.25 1,25mg tabletki powlekane (import równoległy) 60 sztuk Skład

Każda tabletka powlekana zawiera 1,25 mg bisoprololu fumaranu.

Concor Cor 1.25 1,25mg tabletki powlekane (import równoległy) 60 sztuk Wskazania

Leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

Concor Cor 1.25 1,25mg tabletki powlekane (import równoległy) 60 sztuk Działanie

Działanie bisoprololu prowadzi do zmniejszenia częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, zmniejszenia objętości wyrzutowej oraz do obniżenia ciśnienia tętniczego.

Concor Cor 1.25 1,25mg tabletki powlekane (import równoległy) 60 sztuk Dawkowanie

Preparat przyjmuje się doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz, indywidualnie do stanu i potrzeb pacjenta. Tabletki należy zażywać rano, podczas lub po śniadaniu. Należy je połknąć w całości, wraz z pewną ilością płynu. Nie należy ich ssać, kruszyć ani gryźć. Czas trwania leczenia zwykle nie jest ograniczony. Zależy on głównie od charakteru i ciężkości przebiegu choroby.

Concor Cor 1.25 1,25mg tabletki powlekane (import równoległy) 60 sztuk Przeciwwskazania

Concor Cor jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na bisoprolol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą zawartą w preparacie. Nie stosuje się leku u osób z ostrą niewydolnością serca lub w okresach niewyrównania niewydolności serca, które wymagają dożylnego stosowania leków o działaniu inotropowym dodatnim; we wstrząsie kardiogennym; z zespołem chorego węzła zatokowego; z ciężką astmą oskrzelową; z blokiem przedsionkowo-komorowym II lub III stopnia (bez stosowania rozrusznika serca); z blokiem zatokowo-przedsionkowym; z objawową bradykardią; z objawowym niedociśnieniem tętniczym; z ciężką postacią choroby zarostowej tętnic obwodowych lub zespołu Raynauda; z nieleczonym guzem chromochłonnym rdzenia nadnerczy oraz z kwasicą metaboliczną.


Concor Cor 1.25 1,25mg tabletki powlekane (import równoległy) 60 sztuk Dodatkowe

Podczas rozpoczynania leczenia bisoprololem stabilnej, przewlekłej niewydolności serca, należy regularnie monitorować stan pacjenta.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Stosowanie

Leczenie stabilnej, przewlekłej niewydolności serca w połączeniu z innymi lekami.

Działanie

Działanie bisoprololu prowadzi do zmniejszenia częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, zmniejszenia objętości wyrzutowej oraz do obniżenia ciśnienia tętniczego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.