zdjecie zdjecie

Colfarm 2 KC Xtreme 12 tabletek

Producent Colfarm S.A.
Pojemność 12szt.
Postać Tabletki
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Wskazania

stosować w trakcie spożywania alkoholu w celu zapobiegania powstawaniu i magazynowaniu w organizmie toksycznych produktów rozpadu alkoholu. 2KC XTREME niweluje objawy związane z nadużyciem alkoholu.

Działanie

zmniejsza skutki nadużycia alkoholu, pomaga uniknąć złego samopoczucia po spożyciu alkoholu, likwiduje oznaki kaca (ból głowy, opuchnięte oczy, ziemista i blada cera), przyspiesza wydalanie toksycznych produktów utleniania alkoholu, odbudowuje fizyczne siły organizmu.

Dawkowanie

Zażywać w trakcie lub tuż po spożyciu alkoholu. W celu osiągnięcia najlepszego rezultatu zaleca się zażywanie 1 tabletki na każde 50 g czystego alkoholu. W przypadku wystąpienia następnego dnia objawów kaca, zażyć kolejne 2 - 3 tabletki, popijając dużą ilością wody. Nie przekraczać dawki 6 tabletek.

Opinie o Colfarm 2 KC Xtreme 12 tabletek

Agata

Przy większej imprezie to trzeba całego opakowania, aby nie męczył rano kac. Muszę jednak przyznać, że pomaga :)

Kamila

Jeśli wiem, że na imprezie będę dużo spożywać alkoholu zawsze biorę ze sobą 2KC pomaga mi się lepiej zregenerować a na drugi dzień nie mam kaca.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.