Coldrex MaxGrip C 12 tabletek

Nowa cena
cena
8,34 zł
Ilość:
Producent GlaxoSmithKline
Pojemność 12szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, kofeina, chlorowodorek fenylefryny, wodzian terpinu i kwas askorbowy (witamina C)
1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu, 25 mg kofeiny, 5 mg chlorowodorku fenylefryny, 20 mg wodzianu terpinu i 30 mg kwasu askorbowego (witamina C) oraz substancje pomocnicze: skrobię kukurydzianą, skrobię rozpuszczalną, talk, kwas stearynowy, powidon, potasu sorbinian, sodu laurylosiarczan, żółty barwnik (E110).

Wskazania

TabletkiColdrex MaxGrip C zawierają następujące substancje czynne: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny, kofeinę, wodzian terpinu i witaminę C.
Leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle gardła, bóle kostne i mięśniowe, katar.

Działanie

Paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo
Fenylefryna - obkurcza naczynia krwionośne i udrożnia przewody nosowe
Kofeina - nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu
Wodzian terpinu - działa wykrztuśnie
Witamina C - witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypy.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: doustnie 2 tabletki podawać do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej, niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby.
Nie stosować leku dłużej niż 3 bez konsultacji z lekarzem.
Nie należy stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol lub zmniejszających przekrwienie błony śluzowej nosa.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Coldrex MaxGrip C 12 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Coldrex MaxGrip C 12 tabletek kupili także:

No-Spa 40mg 40 tabletek

Substancja czynna w leku NO-SPA wykazuje działanie rozkurczowe w przypadku różnego pochodzenia bóli mięśni gładkich jamy brzusznej i macicy. Dlatego też NO-SPA stosowana jest w bólach miesiączkowych, kamicy, zapaleniu pęcherza moczowego, dolegliwościach jelitowych. Dodatkowo rozszerza naczynia, zwiększając przepływ krwi. Ogromną zaletą drotaweryny jest jej działanie bezpośrednio w miejscu skurczu i  wysoka wchłanialność, zaraz po podaniu. Jej metabolizm odbywa się w wątrobie, wydalana z organizmu z moczem i kałem.

Stoperan 2 mg 18 kapsułek

Stoperan jest  to lek wskazanym w przypadku pierwszych lub nasilonych objawów biegunki. Działa przeciwbiegunkowo oraz zapobiega negatywnym skutkom występowania biegunki: osłabienie, odwodnienie.

Stoperan to lek o wysokim poziomie bezpieczeństwa i skuteczności. Jego działanie odczuwalne jest już w ciągu godziny po podaniu, a mimo tak szybkiego działania nie podrażnia śluzówki przewodu pokarmowego i jest łagodny dla żołądka. Lek może być stosowany u dorosłych, dzieci od 6. roku życia i osób w podeszłym wieku. 

Stoperan łagodzi objawy biegunki różnego pochodzenia. Jest skuteczny zarówno w przypadku biegunek w alergiach pokarmowych, nietolerancji laktozy i glutenu, w biegunce stresowej, wywołanej zespołem jelita drażliwego jak i w biegunce towarzyszącej cukrzycy. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.