Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Servier
Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Co-Prestarium 10 mg+10 mg tabletki 30 sztuk Skład

Jedna tabletka zawiera 10mg peryndoprylu z argininą, co odpowiada 6,790 mg peryndoprylu oraz 10 mg amlodypiny w postaci amlodypiny bezylanu.

Co-Prestarium 10 mg+10 mg tabletki 30 sztuk Wskazania

Leczenie nadciśnienia tętniczego samoistnego i/lub stabilnej choroby wieńcowej u pacjentów, którzy już stosują peryndopryl i amlodypinę w takich samych dawkach.

Co-Prestarium 10 mg+10 mg tabletki 30 sztuk Działanie

Preparat wykazuje działanie obniżające ciśnienie tętnicze.

Co-Prestarium 10 mg+10 mg tabletki 30 sztuk Dawkowanie

Tabletki przyjmuje się doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek przyjmować jest najlepiej rano, przed posiłkiem. Lek ten nie powinien być stosowany u dzieci oraz młodzieży z powodu nieustalonej skuteczności i tolerancji peryndoprylu i amlodypiny, stosowanych oddzielnie, jak i w skojarzeniu.  .

Co-Prestarium 10 mg+10 mg tabletki 30 sztuk Przeciwwskazania

Nie możnastosować preparatu Co-Prestarium 10 mg+10 mg
jeśli pacjent wykazuje nadwrażliwość na peryndopryl, inny inhibitor ACE, nadwrażliwość na amlodypinę lub pochodne dihydropirydyny. Do pozostałych przeciwwskazań zaliczamy: obrzęk naczynioruchowy, drugi i trzeci trymestr ciąży, ciężkie niedociśnienie, wstrząs kardiogenny, zwężenie drogi odpływu z lewej komory, hemodynamicznie niestabilna niewydolność serca po przebyciu ostrego zawału serca.

Co-Prestarium 10 mg+10 mg tabletki 30 sztuk Dodatkowe

Stosowanie preparatu nie jest zalecane w pierwszym trymestrze ciąży. Natomiast w drugim i trzecim trymestrze ciąży lek jest przeciwwskazany. Stosowanie leku u kobiet karmiących piersią nie jest zalecane.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Leczenie nadciśnienia tętniczego samoistnego i/lub stabilnej choroby wieńcowej u pacjentów, którzy już stosują peryndopryl i amlodypinę w takich samych dawkach.

Działanie

Preparat wykazuje działanie obniżające ciśnienie tętnicze.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.