zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Krka Polska
Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

1 tabletka zawiera 8 mg peryndoprylu z tert-butyloaminą oraz 2,5 mg indapamidu.

Wskazania

Leczenie samoistnego nadciśnienia tętniczego.

Działanie

Preparat działa moczopędnie oraz wpływa na obniżenie ciśnienia krwi.

Dawkowanie

Tabletki przyjmuje się doustnie, najlepiej rano przed posiłkiem, popijając wodą. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Produkt leczniczy Co-Prenessa stosuje się zwykle w dawce jedna tabletka 4 mg/1,25 mg na dobę.

Przeciwwskazania

Preparat jest bezwzględnie przeciwwskazany w II i III trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w I trymestrze ciąży. Nie należy stosować preparatu jeżeli chory wykazuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników lub na inne leki z grupy inhibitorów konwertazy angiotensyny lub na sulfonamidy. Nie można także stosować preparatu jeżeli w wywiadzie kiedykolwiek wystąpił obrzęk naczynioruchowy lub występuje wrodzony (dziedziczny) obrzęk naczynioruchowy, występuje encefalopatia wątrobowa, ciężkie zaburzenia czynności wątroby lub hipokaliemia.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Postać

Stosowanie

Leczenie samoistnego nadciśnienia tętniczego.

Działanie

Preparat działa moczopędnie oraz wpływa na obniżenie ciśnienia krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.