zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Krka Polska
Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

1 tabletka zawiera 4 mg soli tert-butyloaminowej peryndoprylu (tert-Butylamini perindoprilum), co odpowiada 3,34 mg peryndoprylu, 1,25 mg indapamidu (Indapamidum) oraz 67,48 mg laktozy.

Wskazania

Wskazaniem do stosowania leku jest nadciśnienie tętnicze.

Działanie

Preparat wykazuje działanie moczopędne oraz obniżające ciśnienie tętnicze krwi.

Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie, najlepiej rano przed posiłkiem. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Jeżeli to możliwe, powinno się indywidualnie dobrać dawkę do potrzeb pacjenta, stosując każdą z
substancji czynnych oddzielnie  i wybierając najskuteczniejszą ich kombinację.


Przeciwwskazania

Nie można stosować tego leku równolegle z innymi lekami, które mogą spowodować komorowe zaburzenia rytmu serca typu torsades de pointes. Preparat jest przeciwwskazany w II i III trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania preparatu w I trymestrze ciąży. Nie można stosować preparatu jeżeli pacjent wykazuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników lub na inne leki z grupy inhibitorów konwertazy angiotensyny (ACE) lub na sulfonamidy. Nie można także stosować preparatu jeżeli w wywiadzie kiedykolwiek wystąpił obrzęk naczynioruchowy lub występuje wrodzony (dziedziczny) obrzęk naczynioruchowy, występuje encefalopatia wątrobowa, ciężkie zaburzenia czynności wątroby lub hipokaliemia (zmniejszenie stężenia potasu we krwi).

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania leku jest nadciśnienie tętnicze.

Działanie

Preparat wykazuje działanie moczopędne oraz obniżające ciśnienie tętnicze krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.