zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 28 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każda tabletka powlekana zawiera 160 mg walsartanu i 12,5 mg hydrochlorotiazydu.

Wskazania

Nadciśnienie tętnicze, którego nie udaje się kontrolować podaniem pojedynczego leku.

Działanie

Po podaniu preparatu występuje działanie obniżające ciśnienie krwi.

Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować wyłącznie doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Lek należy przyjmować o tej samej porze każdego dnia, zazwyczaj zaleca się to robić rano. Po rozpoczęciu leczenia należy ocenić odpowiedź kliniczną pacjenta na Co-Nortivan, a jeśli ciśnienia tętniczego nie udaje się kontrolować, dawkę leku można zwiększyć poprzez zwiększenie dawki każdego ze składników do uzyskania dawki maksymalnej 320mg/25mg produktu Co-Nortivan.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować preparatu jeśli pacjent wykazuje nadwrażliwość na substancje czynne, inne leki będące pochodnymi sulfonamidów, olej sojowy, olej arachidowylub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie stosować gdy stwierdzono ciężkie zaburzenia czynności wątroby, marskość żółciowa wątroby i cholestazę, ciężkie zaburzenia czynności nerek, bezmocz, oporną na leczenie hipokaliemię, hiponatremię, hiperkalcemię i objawową hiperurykemię. Równoczesne stosowanie preparatu Co-Nortivan z produktami zawierającymi aliskiren u pacjentów z cukrzycą lub zaburzeniem czynności nerek oraz ciąża i okres laktacji także należą do przeciwwskazań do stosowania leku.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Stosowanie

Nadciśnienie tętnicze, którego nie udaje się kontrolować podaniem pojedynczego leku.

Działanie

Po podaniu preparatu występuje działanie obniżające ciśnienie krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.