Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Zentiva
Adres


Pojemność 6 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Cinie 100 tabletki 100mg 6 sztuk Skład

Każda tabletka zawiera bursztynian sumatryptanu w ilości odpowiadającej 100 mg sumatryptanu oraz 133 mg laktozy.

Cinie 100 tabletki 100mg 6 sztuk Wskazania

Doraźne leczenie napadów migreny z aurą lub bez aury.

Cinie 100 tabletki 100mg 6 sztuk Działanie

Preparat znosi lub łagodzi ból migrenowy oraz objawy towarzyszące migrenie, takie jak nudności, wymioty, światłowstręt, nadwrażliwość na dźwięki.

Cinie 100 tabletki 100mg 6 sztuk Dawkowanie

Tabletki przyjmuje się doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Tabletki połykać w całości, popijać wodą. Tabletek zawierających sumatryptan nie stosuje się profilaktycznie. Lek należy zastosować jak najszybciej po wystąpieniu bólu migrenowego. Zwykle zalecana dawka dla dorosłych to pojedyncza dawka 50 mg

Cinie 100 tabletki 100mg 6 sztuk Przeciwwskazania

Możliwe skutki uboczne: Dzwonienie w uszach, zawroty głowy, senność, przejściowy wzrost ciśnienia tętniczego krótko po podaniu preparatu, nagłe zaczerwienienie, nudności i wymioty (mogą wynikać z napadu migreny), uczucie ciężkości, ból, uczucie ciepła, ucisku, napięcia, osłabienia lub zmęczenia.   Ze względu na możliwość wystąpienia senności, należy zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Cinie 100 tabletki 100mg 6 sztuk Dodatkowe

Preparat może być stosowany w okresie ciąży jedynie wówcza, gdy spodziewana korzyść dla matki jest większa niż potencjalne zagrożenie dla płodu. Należy zaprzestać karmienia piersią przez 12 godziny po podaniu leku.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Doraźne leczenie napadów migreny z aurą lub bez aury.

Działanie

Preparat znosi lub łagodzi ból migrenowy oraz objawy towarzyszące migrenie, takie jak nudności, wymioty, światłowstręt, nadwrażliwość na dźwięki.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.