Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Zentiva
Adres


Pojemność 2 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Cinie 100 tabletki 100mg 2 sztuk Skład

Jedna tabletka zawiera bursztynian sumatryptanu w ilości odpowiadającej 100 mg sumatryptanu oraz 133 mg laktozy.

Cinie 100 tabletki 100mg 2 sztuk Wskazania

Wskazaniem do stosowania jest doraźne leczenie napadów migreny z aurą lub bez aury.

Cinie 100 tabletki 100mg 2 sztuk Działanie

Preparat przywraca prawidłowy przepływ krwi oraz blokuje uwalnianie prozapalnych neuroprzekaźników, wpływa na zwężenie patologicznie rozszerzonych wewnątrzczaszkowych naczyń krwionośnych.

Cinie 100 tabletki 100mg 2 sztuk Dawkowanie

Zwykle zalecana dawka u dorosłych to pojedyncza dawka 50 mg, przyjmowana doustnie. Niektórzy pacjenci mogą wymagać dawki 100 mg. Należy brać pod uwagę fakt, że siła napadów migreny może być różna u tego samego pacjenta, jak i u różnych pacjentów. Jeżeli pacjent nie zareaguje na pierwszą dawkę preparatu, nie należy przyjmować następnej dawki w czasie tego samego napadu. Tabletek zawierających sumatryptan nie należy stosować profilaktycznie. Lek należy zastosować jak najszybciej po wystąpieniu bólu migrenowego.

Cinie 100 tabletki 100mg 2 sztuk Przeciwwskazania

Produktu leczniczego nie wolno stosować u pacjentów po zawale mięśnia sercowego lub pacjentów z chorobą niedokrwienną serca, u pacjentów z ciężkim zaburzeniem czynności wątroby, z dławicą piersiową Prinzmetala, skurczem naczyń wieńcowych, z chorobą naczyń obwodowych lub u pacjentów z objawami wskazującymi na chorobę niedokrwienną serca. Preparatu nie podaje się pacjentom z udarem mózgu w wywiadzie lub po epizodzie przejściowego niedokrwienia mózgu. Stosowanie sumatryptanu u pacjentów z umiarkowanym lub ciężkim nadciśnieniem tętniczym lub niewyrównanym łagodnym nadciśnieniem tętniczym jest przeciwwskazane.Jednoczesne przyjmowanie sumatryptanu i ergotaminy, pochodnych ergotaminy, jakichkolwiek tryptanów lub antagonistów receptora 5-hydroksytryptaminowego jest przeciwwskazane.

Cinie 100 tabletki 100mg 2 sztuk Dodatkowe

Leku nie należy stosować u pacjentów z czynnikami ryzyka choroby niedokrwiennej serca, w tym u pacjentów z cukrzycą, nałogowo palących papierosy lub pacjentów stosujących nikotynową terapię zastępczą, bez wcześniejszej diagnostyki w kierunku chorób serca. Szczególną uwagę należy zwrócić na kobiety po menopauzie i mężczyzn w wieku powyżej 40 lat, u których występują wymienione wyżej czynniki ryzyka.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania jest doraźne leczenie napadów migreny z aurą lub bez aury.

Działanie

Preparat przywraca prawidłowy przepływ krwi oraz blokuje uwalnianie prozapalnych neuroprzekaźników, wpływa na zwężenie patologicznie rozszerzonych wewnątrzczaszkowych naczyń krwionośnych.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.