Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent
Adres


Pojemność 10 szt.
Postać Kapsułki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Celebrex kapsułki 200 mg 10 sztuk Skład

Każda kapsułka zawiera 200 mg celekoksybu (Celecoxibum) oraz 49,8 mg laktozy jednowodnej.

Celebrex kapsułki 200 mg 10 sztuk Wskazania

Objawowe leczenie stanu zapalnego i bólu w chorobie zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnym zapaleniu stawów.

Celebrex kapsułki 200 mg 10 sztuk Działanie

Preparat należy do grupy wybiórczych inhibitorów cyklooksygenazy typu 2, wykazując przy tym działanie przeciwzapalne.

Celebrex kapsułki 200 mg 10 sztuk Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek może być przyjmowany z posiłkiem lub bez. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u dzieci i młodzieży. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Celebrex kapsułki 200 mg 10 sztuk Przeciwwskazania

Nie należy stosować preparatu w razie stwierdzenia nadwrażliwości na substancję czynną, sulfonamidy lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Do pozostałych przeciwwskazań należą: niewydolność wątroby, niewydolność nerek, czynna choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, krwawienie z przewodu pokarmowego, występowanie w wywiadzie astmy, ostrego zapalenia błony śluzowej nosa, polipów w jamie nosowej, obrzęku naczynioruchowego, pokrzywki po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub niesteroidowych leków przeciwzapalnych.
Nie stosować w okresie ciąży, karmienia piersią i u kobiet w wieku rozrodczym, które nie stosują skutecznej metody antykoncepcji.  Choroba zapalna jelit. Ciężka niewydolność mięśnia sercowego.

Celebrex kapsułki 200 mg 10 sztuk Dodatkowe

Ryzyko powikłań ze strony układu krążenia w związku ze stosowaniem celekoksybu może wzrastać wraz ze zwiększeniem dawki i długością leczenia, z tego względu produkt należy stosować jak najkrócej, w najmniejszej skutecznej dawce dobowej. Należy okresowo dokonywać ponownej oceny potrzeby stosowania produktu łagodzącego objawy oraz stopnia odpowiedzi na leczenie, zwłaszcza u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Objawowe leczenie stanu zapalnego i bólu w chorobie zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnym zapaleniu stawów.

Działanie

Preparat należy do grupy wybiórczych inhibitorów cyklooksygenazy typu 2, wykazując przy tym działanie przeciwzapalne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.