Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Diagnosis
Adres

Generała Władysława Andersa 38A, 15-113 Białystok

Pojemność 2szt.
Postać Test
Dostępność

Spis treści:

Bobo-Test Duo test ciążowy strumieniowy 1 sztuka + test ciążowy płytkowy 1 sztuka Wskazania

Test strumieniowy

o czułości 10 mlU/ml pozwala wykryć już 2- dniową ciążę. Test jest prosty i wygodny w użyciu – nie wymaga wcześniejszego zebrania próbki moczu. Wystarczy tylko skierować pasek absorpcyjny pod strumień moczu, a łatwy do odczytania wynik pojawi się w ciągu 5 minut.

Test płytkowy

o czułości 25 mlU/ml wykrywa ciążę od jej 6 dnia. Przy pomocy pipety należy nanieść kilka kropli moczu na płytkę testową. W ciągu 5 minut otrzymasz wiarygodny wynik.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

Test strumieniowy o czułości 10 mlU/ml pozwala wykryć już 2- dniową ciążę. Test jest prosty i wygodny w użyciu – nie wymaga wcześniejszego zebrania próbki moczu. Wystarczy tylko skierować pasek absorpcyjny pod strumień moczu, a łatwy do odczytania wynik pojawi się w ciągu 5 minut. Test płytkowy o czułości 25 mlU/ml wykrywa ciążę od jej 6 dnia. Przy pomocy pipety należy nanieść kilka kropli moczu na płytkę testową. W ciągu 5 minut otrzymasz wiarygodny wynik.

Violetta
Dwa testy w jednym opakowaniu aby mieć pewność. Cena całkiem przystępna. Polecam :)

Julka
Wybrałam właśnie test ciążowy bobo, ponieważ w jednym opakowaniu znajdują się dwa rodzaje testu - strumieniowy i płytkowy. Oba testy ciążowe bobo test są proste w wykonaniu. Zresztą cała instrukcja dołączona jest do produktu. Test ciążowy bobo ma same pozytywne opinie w internecie. Jest chętnie kupowany przez kobiety, ponieważ jest wiarygodny a wynik pojawia się w ciągu 5 minut. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.