zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Noris Pharma
Adres

Noris Pharma AG

Freiestrasse 204

CH-8032 Zürich, Szwajcaria

Pojemność 3szt.
Postać Plastry
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis produktu

Innowacyjne plastry silikonowe Bliznasil są przeznaczone do leczenia wszelkiego rodzaju blizn, ze szczególnym uwzględnieniem blizn po cesarskim cięciu. Wykorzystują one potwierdzone naukowo właściwości medycznego silikonu, który jest uznawany za najskuteczniejszy składnik w leczeniu blizn. Odtwarzają naturalna barierę właściwą dla zdrowej skóry. Regularnie stosowane zmniejszają widoczność i wielkość blizn oraz wyrównują ich koloryt. Uelastyczniają blizny oraz znoszą uczucie napięcia i świądu.

Dodatkowo plastry Bliznasil, pokryte jedwabistym, elastycznym materiałem, zapewniają idealne dopasowanie do powierzchni ciała, pozwalają skórze oddychać, chroniąc jednocześnie delikatna bliznę przed ewentualnymi podrażnieniami i otarciami spowodowanymi przez ubranie. Ponadto cielisty materiał zapobiega rolowaniu i odklejaniu plastra, zapewnia komfort oraz dyskrecję stosowania.

Rozmiar plastrów jest dopasowany do długich blizn, szczególnie po cesarskim cięciu jednak każdy plaster można dopasować do mniejszej blizny przez docięcie. Plaster należy docinać przed odklejeniem folii zabezpieczającej, pamiętając o pozostawieniu co najmniej 5 mm zapasu od krawędzi blizny do końca plastra. Przy bardzo rozległych lub długich bliznach poszczególne plastry lub ich fragmenty można dowolnie łączyć, naklejając kolejne z nich obok siebie.

Skład

polisiloksany, dwutlenek krzemu

3 szt. plastrów o wymiarach 3,5 x 17 cm w kolorze cielistym, podkładka do odkładania plastrów w zestawie

Wskazania

Plastry Bliznasil można stosować na każdą bliznę, bez względu na sposób i czas jej powstania. Plastry są przeznaczone do leczenia następujących rodzajów blizn:

  • blizny po cesarskim cięciu
  • blizny po operacjach chirurgicznych
  • blizny po operacjach plastycznych
  • blizny po operacjach laserowych
  • blizny pourazowe
  • blizny pooparzeniowe
  • blizny przerostowe
  • bliznowce (keloidy)

Plastry Bliznasil są łagodne i bezpieczne, dlatego mogą być stosowane u dorosłych (także ze skłonnościami do uczuleń i alergii) oraz u dzieci bez względu na wiek.

Działanie

Zmniejszają widoczność i wielkość blizn, wyrównują ich koloryt
Uelastyczniają blizny, znoszą uczucie napięcia i świądu
Chronią bliznę przed podrażnieniami i otarciami

Dawkowanie

Leczoną bliznę umyć i osuszyć. Nie stosować na okolice blizny preparatów nawilżających ani olejków, aby nie zmniejszyć przylepności plastra. Usunąć folię zabezpieczającą z plastra i nakleić go bezpośrednio na bliznę.

Plaster powinien pozostać na skórze przez co najmniej 12 godzin na dobę. Przynajmniej raz dziennie należy plaster zdjąć, aby przemyć bliznę mydłem bez substancji nawilżających.

Na czas mycia blizny lub przerwy w kuracji, plaster odkładać na podkładkę dołączoną do opakowania, klejącą stroną do dołu.

Plastry Bliznasil są samoprzylepne, jednak w wypadku stosowania ich w okolicy stawów (szczególnie kolana, łokcia i barku) można dodatkowo użyć plastra medycznego, aby zapewnić właściwe przyleganie plastra Bliznasil do blizny i zapobiec jego odklejaniu.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

Plastry Bliznasil można stosować na każdą bliznę, bez względu na sposób i czas jej powstania. Plastry są przeznaczone do leczenia następujących rodzajów blizn:blizny po cesarskim cięciublizny po operacjach chirurgicznychblizny po operacjach plastycznychblizny po operacjach laserowychblizny pourazoweblizny pooparzenioweblizny przerostowebliznowce (keloidy)Plastry Bliznasil są łagodne i bezpieczne, dlatego mogą być stosowane u dorosłych (także ze skłonnościami do uczuleń i alergii) oraz u dzieci bez względu na wiek.

Działanie

Zmniejszają widoczność i wielkość blizn, wyrównują ich kolorytUelastyczniają blizny, znoszą uczucie napięcia i świąduChronią bliznę przed podrażnieniami i otarciami

Rejestracja

wyrób medyczny leczniczy kosmetyk

Sposób aplikacji

na skórę

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.