zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Merck Polska
Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każda tabletka powlekana zawiera 5 mg bisoprololu fumaranu (Bisoprololi fumaras).

Wskazania

Preparat jest wskazany w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz choroby niedokrwiennej serca ( angina pectoris ).

Działanie

 Preparat obniża ciśnienie tętnicze, zmniejsza częstotliwość rytmu serca, siłę jego skurczu oraz zmniejsza objętość wyrzutową.

Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie. Maksymalna zalecana dawka wynosi 20 mg raz na dobę. We wszystkich przypadkach dawkowanie jest ustalane indywidualnie w zależności od częstości rytmu serca i reakcji na leczenie. Leczenie bisoprololem jest na ogół leczeniem długotrwałym.

Nie zaleca się nagłego przerywania leczenia bisoprololem ze względu na możliwość przemijającego nasilenia objawów choroby. Zwłaszcza u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca, nie należy nagle odstawiać produktu leczniczego. Zaleca się stopniowe zmniejszanie dawki dobowej.

Przeciwwskazania

Produkt leczniczy Bisopromerck 5 jest przeciwwskazany u pacjentów: z ostrą niewydolnością serca lub w okresach niewyrównania niewydolności serca, które wymagają dożylnego stosowania leków o działaniu inotropowym dodatnim; we wstrząsie kardiogennym; z blokiem przedsionkowo-komorowym II lub III stopnia (bez stosowania rozrusznika serca); z blokiem zatokowo-przedsionkowym; z ciężką astmą oskrzelową; z zespołem chorego węzła zatokowego; z objawową bradykardią; z ciężką postacią choroby zarostowej tętnic obwodowych lub zespołu Raynauda; z objawowym niedociśnieniem tętniczym; z nieleczonym guzem chromochłonnym rdzenia nadnerczy oraz z kwasicą metaboliczną. Ponadto preparat jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na bisoprolol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat jest wskazany w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz choroby niedokrwiennej serca ( angina pectoris ).

Działanie

 Preparat obniża ciśnienie tętnicze, zmniejsza częstotliwość rytmu serca, siłę jego skurczu oraz zmniejsza objętość wyrzutową.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.