Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 20 saszetek
Postać Proszek
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Biofenac 100 mg proszek do sporządzania roztworu doustnego 20 saszetek Skład

 Każda saszetka zawiera 100 mg aceklofenaku oraz 2,64 g sorbitolu i 10 mg aspartamu.

Biofenac 100 mg proszek do sporządzania roztworu doustnego 20 saszetek Wskazania

Leczenie przewlekłych chorób stawów, związanych z przewlekłym bólem i występowaniem stanu zapalnego, takich jak: choroba zwyrodnieniowa stawów, reumatoidalne zapalenie stawów i zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

Biofenac 100 mg proszek do sporządzania roztworu doustnego 20 saszetek Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne.

Biofenac 100 mg proszek do sporządzania roztworu doustnego 20 saszetek Dawkowanie

Preparat przyjmuje się doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.  Maksymalna zalecana dawka dobowa wynosi 200 mg, stosowana w dwóch dawkach podzielonych po 100 mg, czyli jedna saszetka rano i jedna wieczorem. Zwykle nie jest wymagane zmniejszenie dawki dla pacjentów w podeszłym wieku, należy jednak wziąć pod uwagę środki ostrożności.

Biofenac 100 mg proszek do sporządzania roztworu doustnego 20 saszetek Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania preparatu BIOFENAC u pacjentów z nadwrażliwością na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, u pacjentów, u których stosowanie substancji o podobnym mechanizmie działania powoduje wystąpienie ataków astmy, skurcz oskrzeli, ostre zapalenie błony śluzowej nosa lub pokrzywki lub też u pacjentów, u których występuje nadwrażliwość na te leki; u pacjentów, u których występują choroby związane z krwawieniem; u pacjentów z czynną lub nawracającą chorobą wrzodową żołądka lub krwawieniem, u pacjentów ze stwierdzoną zastoinową niewydolnością serca, chorobą niedokrwienną serca, chorobą naczyń obwodowych i (lub) chorobą naczyń mózgowych; u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby lub nerek; podczas ostatnich trzech miesięcy ciąży.

Biofenac 100 mg proszek do sporządzania roztworu doustnego 20 saszetek Dodatkowe

Należy unikać jednoczesnego stosowania produktu leczniczego Biofenac w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego, z lekami z grupy NLPZ , w tym z selektywnymi inhibitorami cyklooksygenazy COX-2.
Ryzyko wystąpienia działań niepożądanych można skutecznie zmniejszyć poprzez stosowanie najmniejszych skutecznych dawek przez najkrótszy czas konieczny do kontrolowania objawów.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Leczenie przewlekłych chorób stawów, związanych z przewlekłym bólem i występowaniem stanu zapalnego, takich jak: choroba zwyrodnieniowa stawów, reumatoidalne zapalenie stawów i zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.