Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Actavis
Adres

Parsippany-Troy Hills, New Jersey, Stany Zjednoczone

Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Bilokord 10 mg tabletki powlekane 30 sztuk Skład

Każda tabletka zawiera zawiera 10 mg bisoprololu fumaranu.

Bilokord 10 mg tabletki powlekane 30 sztuk Wskazania

Leczenie stabilnej przewlekłej niewydolności serca.

Bilokord 10 mg tabletki powlekane 30 sztuk Działanie

Po podaniu preparatu obserwuje się zmniejszenie częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, zmniejszenie objętości wyrzutowej oraz obniżenie ciśnienia tętniczego.

Bilokord 10 mg tabletki powlekane 30 sztuk Dawkowanie


Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Tabletki należy przyjmować rano, można to robić z posiłkiem. Leczenie powinno być prowadzone przez lekarza mającego doświadczenie w leczeniu przewlekłej niewydolności serca. Lekarz rozpocznie leczenie od etapu indywidualnego dostosowania dawki (w okresie dostosowywania dawkowania może wystąpić przemijające nasilenie niewydolności serca, niedociśnienie tętnicze oraz zmniejszenie częstotliwości rytmu serca).

Bilokord 10 mg tabletki powlekane 30 sztuk Przeciwwskazania

Stosowanie preparatu jest przeciwwskazan w ciąży o ile w opinii lekarza nie jest to bezwzględnie konieczne. Preparat jest przeciwwskazany w okresie karmienia piersią. Do pozostałych przeciwwskazań zalicza się: ostrą niewydolność serca, wstrząs kardiogenny, ciężką astmę oskrzelową lub ciężką postać POChP, blok przedsionkowo-komorowy II lub III stopnia, zespół chorego węzła zatokowego, objawowe niedociśnienie tętnicze, zaawansowane stadium choroby zarostowej tętnic obwodowych lub ciężka postać zespołu Raynauda, kwasica metaboliczna, blok zatokowo-przedsionkowy, objawowa bradykardia, nieleczony guz chromochłonny nadnerczy. 

Bilokord 10 mg tabletki powlekane 30 sztuk Dodatkowe

Nie ma wystarczających danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności stosowania preparatu u dzieci i nie zaleca się jego stosowania w tej grupie wiekowej.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Leczenie stabilnej przewlekłej niewydolności serca.

Działanie

Po podaniu preparatu obserwuje się zmniejszenie częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu, zmniejszenie objętości wyrzutowej oraz obniżenie ciśnienia tętniczego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.