zdjecie zdjecie

Biała Perła Whitening Dla palaczy pasta wybielająca zęby 75 ml

cena
16,98 zł
Ilość:
Producent Vitaprodukt
Pojemność 75ml
Postać Pasta
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Skład

Sorbitol, Aqua,Glycerin, Silica, Sodium Citrate, Cellulose Gum, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Lauryl Sulfate, Potassium Nitrate, Methyl Salicylate, Sodium Saccharin, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Menthol, Sodium Fluoride, Xanthan Gum, Glucose Oxidase, Methylparaben, Cl74160.

Zawiera 1300 ppmF fluorku sodu.

Wskazania

Pasta przeznaczona dla osób palących tytoń, który powoduje powstawanie ciemnego osadu i zażółcenie zębów oraz nieprzyjemny oddech, tzw. oddech palacza.

Działanie

Zapewnia kompleksową higienę zębów i dziąseł oraz wspomaga remineralizację szkliwa. Likwiduje osad i zanieczyszczenia ze szkliwa zębów spowodowane paleniem tytoniu. Zapewnia długotrwały i świeży oddech. Naturalny enzym, oksydaza glukozy, przywraca równowagę w jamie ustnej. Salicylan metylu przeciwdziała tworzeniu się nowych osadów i nalotów z tytoniu. Idealna dawka fluoru zapewnia ochronę przeciwpróchniczą. Azotan potasu zmniejsza nadwrażliwość szyjek zębowych. Pasta do zębów dla palaczy ma RDA na poziomie 139. Mocno odświeża oddech i enzymatycznie usuwa osad i nalot z dymu papierosowego.

Dawkowanie

Stosować dwa razy dziennie przez miesiąc lub naprzemiennie z inną pastą przez dłuższy czas. Pasta nie jest przeznaczona dla dzieci.

Opinie o Biała Perła Whitening Dla palaczy pasta wybielająca zęby 75 ml

Paweł

Świetnie usuwa nalot i pozostawia świeży oddech.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.