Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Avent Philips
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Urządzenie
Dostępność

Spis treści:

Avent Philips Szybki podgrzewacz do butelek 1 sztuka [SCF358/00] Opis

Avent Philips Szybki podgrzewacz do butelek 1 sztuka [SCF358/00] Wskazania

Gotowe w zaledwie 3 minuty*

Inteligentna regulacja temperatury pozwala uzyskać idealną temperaturę - Ustaw ilość mleka, naciśnij przycisk start i pozwól, aby inteligentny regulator temperatury zajął się resztą. Wykrywa temperaturę początkową mleka i szybko podgrzewa je do idealnej temperatury, i utrzymuje ją do 60 minut.

Rozmraża zamrożone pojemniki z pokarmem i jedzeniem dla dzieci - Lubisz mieć dodatkowy pokarm w zamrażarce? Podgrzewacz do butelek szybko rozmraża także pojemniki z mlekiem i jedzeniem dla dzieci.

Podgrzewa zarówno pojemniki na żywność dla dzieci, jak i mleko - Gdy Twoje dziecko będzie gotowe zacząć jeść pokarmy stałe, podgrzewacz do butelek również się przyda – do rozmrażania i podgrzewania pojemników z jedzeniem dla dziecka.

Łatwe czyszczenie - Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o łatwym czyszczeniu i zaoszczędzeniu czasu.

Utrzymuje idealną temperaturę do 60 minut - Nasz podgrzewacz do butelek utrzymuje idealną temperaturę do 60 minut na wypadek, gdyby karmienie zajęło więcej czasu.

Zgodność z większością butelek i słoiczków z jedzeniem dla dzieci wiodących marek - Zaprojektowany tak, aby był zgodny z ulubionymi butelkami Philips Avent Twojego dziecka oraz z większością butelek i słoiczków z jedzeniem dla dzieci wiodących marek.

Kategoria

Akcesoria

Producent

Postać

Stosowanie

Gotowe w zaledwie 3 minuty* Inteligentna regulacja temperatury pozwala uzyskać idealną temperaturę - Ustaw ilość mleka, naciśnij przycisk start i pozwól, aby inteligentny regulator temperatury zajął się resztą. Wykrywa temperaturę początkową mleka i szybko podgrzewa je do idealnej temperatury, i utrzymuje ją do 60 minut. Rozmraża zamrożone pojemniki z pokarmem i jedzeniem dla dzieci - Lubisz mieć dodatkowy pokarm w zamrażarce? Podgrzewacz do butelek szybko rozmraża także pojemniki z mlekiem i jedzeniem dla dzieci. Podgrzewa zarówno pojemniki na żywność dla dzieci, jak i mleko - Gdy Twoje dziecko będzie gotowe zacząć jeść pokarmy stałe, podgrzewacz do butelek również się przyda – do rozmrażania i podgrzewania pojemników z jedzeniem dla dziecka. Łatwe czyszczenie - Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o łatwym czyszczeniu i zaoszczędzeniu czasu. Utrzymuje idealną temperaturę do 60 minut - Nasz podgrzewacz do butelek utrzymuje idealną temperaturę do 60 minut na wypadek, gdyby karmienie zajęło więcej czasu. Zgodność z większością butelek i słoiczków z jedzeniem dla dzieci wiodących marek - Zaprojektowany tak, aby był zgodny z ulubionymi butelkami Philips Avent Twojego dziecka oraz z większością butelek i słoiczków z jedzeniem dla dzieci wiodących marek.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.