Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Adamed Grupa
Adres

ul. Mariana Adamkiewicza 6A, 05-152 Czosnów

Pojemność 84 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Areplex 75mg tabletki powlekane 84 sztuk Skład

Każda tabletka powlekana zawiera 75 mg klopidogrelu (w postaci wodorosiarczanu klopidogrelu) oraz 2,34 mg laktozy jednowodnej i 2,0 mg oleju rycynowego uwodornionego.

Areplex 75mg tabletki powlekane 84 sztuk Wskazania

Preparat jest wskazany przy zapobieganiu zakrzepom w objawowej miażdżycy u chorych z zawałem serca, z udarem niedokrwiennym oraz u chorych z rozpoznaną chorobą tętnic obwodowych. 

Areplex 75mg tabletki powlekane 84 sztuk Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwpłytkowe- hamujące agregację płytek krwi.

Areplex 75mg tabletki powlekane 84 sztuk Dawkowanie

Doustnie. Dawkowanie i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować codziennie, najlepiej o tej samej porze.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem. 

Areplex 75mg tabletki powlekane 84 sztuk Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą zawartą w preparacie. Ciężkie zaburzenie czynności wątroby oraz czynne, patologiczne krwawienie, takie jak wrzód trawienny lub krwotok wewnątrzczaszkowy.


Areplex 75mg tabletki powlekane 84 sztuk Dodatkowe

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na klopidogrel lub pozostałe składniki preparatu, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek, patologiczne krwawienia (np. uraz, krwawienie pooperacyjne, wrzód trawienny).   Gdy przyjmujesz warfarynę, kwas acetylosalicylowy, heparynę. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży. Lek jest przeciwwskazany w okresie karmienia piersią. 

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat jest wskazany przy zapobieganiu zakrzepom w objawowej miażdżycy u chorych z zawałem serca, z udarem niedokrwiennym oraz u chorych z rozpoznaną chorobą tętnic obwodowych. 

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwpłytkowe- hamujące agregację płytek krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.