Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Aurovitas
Adres

Sokratesa 13D/27, 01-909 Warszawa

Pojemność 28 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Apo-Rami 2,5mg tabletki 28 sztuk Skład

Każda tabletka zawiera 2,5 mg ramiprylu.

Apo-Rami 2,5mg tabletki 28 sztuk Wskazania

Wskazany w leczeniu nadciśnienia tętniczego różnego pochodzenia. Jako lek wspomagający w niewydolności krążenia pochodzenia sercowego. Preparat stosowany w leczeniu chorób nerek.

Apo-Rami 2,5mg tabletki 28 sztuk Działanie

Preparat wykazuje działanie hipotensyjne- obniża ciśnienie tętnicze krwi.

Apo-Rami 2,5mg tabletki 28 sztuk Dawkowanie

Lek należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Zaleca się przyjmowanie produktu Apo-Rami codziennie o tej samej porze dnia. Lek może być przyjmowany przed, w trakcie lub po posiłku, gdyż przyjmowanie pokarmów nie ma wpływu na jego biodostępność. Preparat powinien być przyjmowany z płynami, nie można go kruszyć ani żuć.

Apo-Rami 2,5mg tabletki 28 sztuk Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu, u pacjentów z cukrzycą lub zaburzeniami czynności nerek, jest jednoczesne stosowanie z produktami zawierającymi aliskiren. Nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek z substancji pomocniczych bądź inny inhibitor ACE (enzymu konwertującego angiotensynę). Obrzęk naczynioruchowy w wywiadzie (dziedziczny, idiopatyczny lub wywołany poprzednim stosowaniem inhibitorów ACE bądź antagonistów receptora angiotensyny II - AIIRA). Istotne obustronne zwężenie tętnic nerkowych lub zwężenie tętnicy jedynej czynnej nerki. Drugi i trzeci trymestr ciąży. Bezwzględnie nie należy stosować ramiprylu u pacjentów z hipotonią i niestabilnych hemodynamicznie.

Apo-Rami 2,5mg tabletki 28 sztuk Dodatkowe

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na ramipryl, inne inhibitory konwertazy angiotensynowej lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, choroby nerek, cukrzycę.   Gdy przyjmujesz inne leki na nadciśnienie, leki moczopędne, leki na serce, heparynę, trimetoprim, lit, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, leki przeciwpsychotyczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki sympatykomimetyczne, leki przeciwcukrzycowe, cytostatyki, leki immunosupresyjne. Ponadto należy poinfromować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią. 

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazany w leczeniu nadciśnienia tętniczego różnego pochodzenia. Jako lek wspomagający w niewydolności krążenia pochodzenia sercowego. Preparat stosowany w leczeniu chorób nerek.

Działanie

Preparat wykazuje działanie hipotensyjne- obniża ciśnienie tętnicze krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.