Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Aurovitas
Adres

Sokratesa 13D/27, 01-909 Warszawa

Pojemność 28 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk Skład

Każda tabletka powlekana zawiera 10 mg donepezylu chlorowodorku, co odpowiada 9,12 mg wolnego donepezylu oraz 225,90 mg laktozy jednowodnej.

Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk Wskazania

Leczenie łagodnej i średnio ciężkiej postaci otępienia w chorobie Alzheimera.

Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk Działanie

Działanie preparatu polega na poprawie zdolności poznawczych, ułatwieniu funkcjonowania w życiu społecznym i rodzinnym osób z chorobą Alzheimera.

Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować wieczorem, przed pójściem spać. Leczenie powinien rozpocząć i nadzorować lekarz mający doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu otępienia w chorobie Alzheimera. Leczenie preparatem można rozpocząć tylko wtedy, gdy możliwa jest stała kontrola przyjmowania leku przez pacjenta. Leczenie należy kontynuować tak długo, jak długo utrzymuje się korzystne dla pacjenta działanie leku.

Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną, pochodne piperydyny lub na którąkolwiek substancję pomocniczą zawartą w preparacie.

Możliwe skutki uboczne: Bardzo często: biegunka, nudności, ból głowy. Często: przeziębienie, jadłowstręt, omamy, pobudzenie, agresywne zachowanie, omdlenia, zawroty głowy, bezsenność, wymioty, zaburzenia żołądkowe, wysypka skórna, świąd, kurcze mięśni, nietrzymanie moczu, uczucie zmęczenia, ból,wypadki. Niezbyt często: napady padaczkowe, bradykardia, krwawienia z przewodu pokarmowego, owrzodzenia żołądka i dwunastnicy. Rzadko: zaburzenia rytmu serca, zaburzenia czynności wątroby.  Choroba Alzheimera może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów lub obsługi maszyn i nie wolno wykonywać tych czynności, chyba że lekarz stwierdzi, że mogą być bezpiecznie wykonywane.

Apo-Doperil 10mg tabletki powlekane 28 sztuk Dodatkowe

Lek może mieć wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu. Otępienie także może zaburzać te zdolności. Ponadto chlorowodorek donepezylu może wywołać uczucie zmęczenia, zawroty głowy i kurcze mięśni, zwłaszcza w początkowej fazie leczenia lub po modyfikacji dawki. Lekarz powinien regularnie oceniać zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania maszyn przez pacjenta stosującego chlorowodorek donepezylu.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Leczenie łagodnej i średnio ciężkiej postaci otępienia w chorobie Alzheimera.

Działanie

Działanie preparatu polega na poprawie zdolności poznawczych, ułatwieniu funkcjonowania w życiu społecznym i rodzinnym osób z chorobą Alzheimera.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.