Alergia

W kategorii Alergia znajduje się szeroki asortyment preparatów pozwalających skutecznie walczyć z objawami różnego rodzaju alergii. W ofercie naszej apteki dostępne są zarówno środki na ukąszenia owadów, takie jak maści i aerozole, jak i skuteczne leki na alergie sienne, takie jak np. Allertec czy Zyrtec. Oferujemy również szereg innych środków antyalergicznych, takich jak spraye do nosa, krople do oczu i calcium z kwercetyną, które pomagają zniwelować takie skutki alergii jak katar czy łzawienie oczu. W dziale Alergia znajdują się również preparaty działające neutralizująco na alergeny kurzu domowego, takie jak Allergoff neutralizator kurzu domowego w sprayu czy specjalny dodatek do prania, który eliminuje alergeny roztoczy kurzu w pranych tkaninach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym segmentem środków na alergie.

SORTUJ WEDŁUG

od: do:

WIDOK

Alerdes 10 tabletek

Produkt leczniczy Alerdes 5mg to preparat o działaniu przeciwhistaminowym zawierający desloratadynę. Jest zalecany do stosowania u osób z objawami alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa lub objawami pokrzywki.

Allegra 120mg 10 tabletek

Allegra przynosi ulgę już w ciągu 30 minut od zastosowania. Dzięki odpowiedniej dawce substancji czynnej działa prze 24 godziny od zażycia. Skutecznie zwalcza wszystkie objawy związane z alergicznym nieżytem nosa,do których należy kichanie, katar, swędzenie nosa, łzawienie oczu. Ogromną zaletą leku brak efektu osłabienia koncentracji lub senności.

Allergoff płyn do tkanin neutralizator alergenów kurzu domowego 12x 20 ml

Preparat do namaczania tkanin przed praniem. Neutralizuje i usuwa alergeny z tkanin (pościeli, kołder, ręczników, kocy, ubrań). Wspomaga leczenie objawów alergii wziewnej oraz leczenie chorób pasożytniczych skóry powodowanych przez świerzbowca i nużeńca.

Neutralizuje i usuwa alergeny oraz pasożyty

Obniża ryzyko przeniesienia kleszczy w środowisko domowe

Działa ochronnie przez 1 miesiąc

Skuteczny wobec alergenów podczas prania w temperaturze poniżej 60 stopni

Anty-Kleszcz przyrząd do usuwania kleszczy i jadu owadów 1 sztuka

Przyrząd do usuwania kleszczy z ciała człowieka oraz do odsysania (aspiracji) jadu po ukąszeniu owadów (komarów, os, pszczół, szerszeni itp.) żmij, skorpionów.

Bite Away urządzenie redukujące swędzenie i ból po ukąszeniach owadów 1 sztuka

Urządzenie do zewnętrznego stosowania w przypadku ugryzień, ukąszeń i użądleń owadów, takich jak komary, osy, pszczoły, szerszenie, muchy końskie, jak również oparzeń powstałych w wyniku kontaktu z muchą plujką, meduzą czy pokrzywą.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.