product-image
Aftident żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej 8 g
12.90 zł
Aftident żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej 8 g

Aftident żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej 8 g

Brak ocen

Producent
Pojemność
8g
Postać
Cena jedn.
100 g = 161.25 zł


Dostępny

12.90 zł

Opis

Aftident żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w przypadku aft, pleśniawek, otarć oraz zmian powstałych w wyniku noszenia aparatu ortodontycznego, bądź niewłaściwie dopasowanej protezy. Produkt chroni i pielęgnuje błonę śluzową jamy ustnej, przyspiesza proces regeneracji uszkodzeń i redukuje uczucie dyskomfortu. 

Skład

Glycerin, Aqua, Alcohol Denat., Pvp, 2-Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Chlorhexidine Digluconate, Allantoin, Panthenol, Hydroxyethylcellulose, Menthol.

Przeznaczenie produktu

Wyrób medyczny przeznaczony jest do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej, do stosowania w przypadku aft, pleśniawek, otarć oraz dla osób noszących aparat ortodontyczny i protezę, w przypadku zmian w jamie ustnej. 

Charakterystyka produktu

Wyrób medyczny Aftident przyspiesza proces regeneracji uszkodzonych tkanek, redukuje dyskomfort w jamie ustnej. Żel pomaga utrzymać błonę śluzową jamy ustnej w dobrej kondycji, zabezpieczając i pielęgnując ją. Produkt w formie żelu sprawia, że przylega on do afty i izoluje ją od działania czynników zewnętrznych, co za tym idzie zabezpiecza przed uszkodzeniami i podrażnieniami. 

Stosowanie produktu

Niewielką ilość wyrobu nanieść na zmianę. Należy unikać dotykania językiem zaaplikowanego produktu, tak, aby mógł on wytworzyć film ochronny. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów należy wstrzymać się od spożywania posiłków lub napoi przed około 30 minut od momentu zastosowania żelu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem