product-image
Acetylcysteinum Flegamina 600 mg 10 tabletek musujących
11.03 zł
Acetylcysteinum Flegamina 600 mg 10 tabletek musujących
Acetylcysteinum Flegamina 600 mg 10 tabletek musujących
Acetylcysteinum Flegamina 600 mg 10 tabletek musujących
Acetylcysteinum Flegamina 600 mg 10 tabletek musujących
Acetylcysteinum Flegamina 600 mg 10 tabletek musujących

Acetylcysteinum Flegamina 600 mg 10 tabletek musujących

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Teva Pharmaceuticals

ul, Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

Pojemność
10szt
Postać


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Dostępny

11.03 zł

Skład

1 tabletka musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny.

Substancje pomocnicze: kwas cytrynowy bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas adypinowy, powidon K-25, aspartam (E 951), aromat cytrynowy (zawiera maltodekstrynę, sacharozę, gumę arabską (E 414), triacetynę (E 1518), alfa-tokoferol (E 307)).

Dawkowanie

Młodzież w wieku od 14 lat i dorośli - 1 tabletka musująca raz na dobę.

Tabletkę musującą należy rozpuścić w szklance wody, a następnie wypić zawartość całej szklanki.

Lek można przyjmować niezależnie od posiłku.

Nie stosować dłużej niż 5 dni.

Wskazania

Acetylcysteinum Flegamina jest wskazana u młodzieży w wieku powyżej 14 lat i dorosłych do rozrzedzania śluzu i ułatwiania jego odkrztuszania w zapaleniu oskrzeli wywołanym przeziębieniem z towarzyszącą uporczywą wydzieliną dróg oddechowych i zmniejszonym transportem śluzu.

Dodatkowe

Jeśli po upływie 5 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.

Kategoria

Stosowanie

Acetylcysteinum Flegamina jest wskazana u młodzieży w wieku powyżej 14 lat i dorosłych do rozrzedzania śluzu i ułatwiania jego odkrztuszania w zapaleniu oskrzeli wywołanym przeziębieniem z towarzyszącą uporczywą wydzieliną dróg oddechowych i zmniejszonym transportem śluzu.

Kluczowy składnik

acetylocysteina

Dodaj swoją opinię

Aby dodać opinię, proszę się zalogować.

Gosia
ocena ocena ocena ocena ocena
Flegamina tabletki to najlepszy moim skromnym zdaniem lek na kaszel. Cena dobra. Opinie bardzo dobre. Wystarczy zażyć tylko jedną tabletkę na dzień. W tej wersji rozpuszcza się ja w wodzie. Bardzo polecam tabletki musujące Flegamina!

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.