Testy ciążowe i diagnostyczne

Kategoria testy ciążowe i diagnostyczne to prawdziwa kraina testów. W dziale tym znajdują się zarówno testy ciążowe, takie jak test ciążowy kasetowy, test ciążowy płytkowy czy test ciążowy strumieniowy, jak i test menopauzalny płytkowy, test owulacyjny, test do odróżnienia zakażeń bakteryjnych i wirusowych, test do wykrywania krwi utajonej w kale, test paskowy do wykrywania narkotyków, jednorazowy test do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu oraz wiele innych testów pozwalających np. sprawdzić, czy w naszym organizmie znajdują się jakieś bakterie i wirusy lub testy na nietolerancje pokarmowe. Dostępne u nas testy ciążowe i diagnostyczne są w pełni oryginalne. Pamiętajmy, że podstawą uzyskania wiarygodnego wyniku testu jest jego prawidłowe przeprowadzenie. W tym celu przy korzystaniu z testów należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

SORTUJ WEDŁUG

od: do:

WIDOK

Domowe Labolatorium Zdrowy żołądek Helicobacter test na obecność przeciwciał bakterii Pylori 1 sztuka

Zdrowy żołądek Helicobacter TEST wykrywa przeciwciała IgG, swoiste dla bakterii Helicobacter pylori. Przeciwciała występują w organizmie człowieka zakażonego bakterią, a ich obecność świadczy o aktualnym lub przebytym zakażeniu organizmu.

Geratherm Ovu Control test owulacyjny ze śliny do określania dni płodnych i niepłodnych 1 sztuka

Geratherm Ovu Control to niezawodne, precyzyjne i higieniczne narzędzie do określania płodności.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.