zdjecie zdjecie

Nicorette Icy White Gum 4mg 105 sztuk

Producent Johnson & Johnson
Pojemność 105 szt.
Postać Tabletki do żucia
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Skład

1 guma zawiera 4 mg czystej nikotyny (w postaci nikotyny z kationitem).

Wskazania

Leczenie uzależnienia od wyrobów tytoniowych poprzez zmniejszenie głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia.

Działanie

Nikotyna zawarta w gumach Nicorette łagodzi nieprzyjemne objawy, które występuja po zaprzestaniu palenia papierosów jak drażliwość, niepokój, zaburzenia nastroju, zawroty i bóle głowy, zaburzenia snu. Gumy Nicorette dostarczają nikotynę w niewielkiej ilości do organizmu. Przyjmowana nikotyna jest w czystej postaci - organizm nie jest zatruwany toksycznymi substancjami występującymi w dymie papierosowym.

Dawkowanie

Dawkę należy ustalić w zależności od stopnia uzależnienie pacjenta. Osoby palące o niskim stopniu uzależnienia powinny rozpocząć leczenie od dawki 2 mg. Osoby palące o wysokim stopniu uzależnienia powinny rozpocząć leczenie od dawki 4 mg. Zazwyczaj stosuje się 8 – 12 gum na dobę o odpowiedniej zawartości nikotyny. Nie należy stosować więcej niż 15 gum na dobę.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na nikotynę lub jakikolwiek składnik preparatu.
Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia (lub skonsultować się z lekarzem).

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o Nicorette Icy White Gum 4mg 105 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.