Pharmacy Laboratories – połączenie jakości z profesjonalizmem

Pharmacy Laboratories to rodzinna firma działająca w branżach medycznej i farmaceutycznej. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją, jak i sprzedażą swojego asortymentu za pośrednictwem aptek. Oferta zawiera takie wyroby jak chociażby dermokosmetyki czy suplementy diety.

Od samego początku firma skrupulatnie podchodzi do wszelkich aspektów swojej działalności. Może poszczycić się własnym nowym zakładem produkcyjnym oraz wykwalifikowanym zespołem biotechnologów i chemików. Przedsiębiorstwo zbudowało sobie też silną pozycję w aż 50 krajach. Pharmacy Laboratories oferuje także produkcję kontraktową tabletek, żeli, balsamów czy płynów. Firma nastawiona jest również na potrzeby klientów indywidualnych, proponując im innowacyjne wyroby. Poza tym na uwagę zasługują otrzymane przez nią certyfikaty:

  • GMP (ang. Good Manufacturing Practice, czyli Dobra Praktyka Wytwarzania),
  • ISO (ang. International Organization for Standardization, oznacza to spełnienie międzynarodowych norm tej organizacji),
  • GHP (ang. Good Hygienic Practice, Dobra Praktyka Higieniczna).

Certyfikaty wydane zostały przez TÜV Nord. Tym samym przeszły one proces skrupulatnego sprawdzenia kompetencji, co najlepiej świadczy o profesjonalnym podejściu firmy do własnej działalności.


Pharmacy Laboratories – produkty dla osób o różnych potrzebach

Główną zaletą przedsiębiorstwa jest postawienie na witaminy i składniki roślinne do swoich wyrobów. Przybierają one różne formy jak wspomniane wcześniej m.in.: tabletki czy żele. Dla przykładu można wymienić takie produkty jak: przyspieszający regenerację naskórka Alezin w postaci maści, witaminę C w kapsułkach, przeznaczony dla osób z tendencją do hemoroidów Rectostop lub preparat ochronny do ust o nazwie Lips Help. W katalogu Pharmacy Laboratories jest również sporo suplementów wzmacniających układ odpornościowy i pomagających w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Wszystko to pozwala przekonać się o różnorodności propozycji firmy, a jest tego znacznie więcej.


Pharmacy Laboratories – sprawdzona i godna zaufania nazwa

W branży medycznej i farmaceutycznej najważniejszą rolę odgrywa dbałość na każdym etapie produkcji. Dzięki temu pojawia się pewność w związku z nabywanymi wyrobami. Pharmacy Laboratories spełnia wszelkie oczekiwania pod względem jakości i bezpieczeństwa. Dlatego firmie zaufało już tak wiele osób. Przekłada się to na jej renomę i popularność.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem