Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Biomed
Adres

al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków

Pojemność 10szt.
Postać Kapsułki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Minimum 10 mld CFU pałeczek Lactobacillus rhamnosus:

Szczep Lactobacillus rhamnosus Pen - 40 %

Szczep Lactobacillus rhamnosus E/N - 40 %

Szczep Lactobacillus rhamnosus Oxy - 20 %

Pałeczki oporne na: amoksycylinę, ampicylinę, azlocylinę, cefepim, cefotaksym, cefradynę, ceftazydym, cefuroksym, doksycyklinę, erytromycynę, gentamycynę, imipenem, klindamycynę, kloksacylinę, kolistynę, kotrimoksazol, kwas nalidyksowy, meropenem, metronidazol, neomycynę, netylmycynę, penicylinę, piperacylinę, streptomycynę, teikoplaninę, tobramycynę, wankomycynę.

CFU - jednostka formowania kolonii (ang. colony forming unit).

Substancje pomocnicze zawartość kapsułki: mleko odtłuszczone, sacharoza, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian; otoczka kapsułki: dwutlenek tytanu (E 171), hydroksypropylometyloceluloza, kompleks miedziowy chlorofilu (E 141), tlenek żelaza żółty (E 172)

Wskazania

Zaleca się stosowanie leku w czasie i po zakończeniu stosowania kuracji antybiotykowej. Wskazany również w ramach profilaktyki biegunki podróżnych.

Dawkowanie

Stosować doustnie. Podawać 1 kapsułkę 2x na dobę. Można rozpuścić w 1/8 szklanki przegotowanej i ostudzonej wody. Niemowlętom i dzieciom zaleca się wysypanie proszku z kapsułki i sporządzenie zawiesiny doustnej.

Dodatkowe

Przechowywać w lodówce. W obowiązującym okresie ważności produkt może być przechowywany przez 1 miesiąc w temperaturze 15°C-25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

Zaleca się stosowanie leku w czasie i po zakończeniu stosowania kuracji antybiotykowej. Wskazany również w ramach profilaktyki biegunki podróżnych.

Kluczowy składnik

bakterie probiotyczne

Rejestracja

lek

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.