product-image
Help4skin brodawki i kurzajki 50 ml
37.94 zł
Help4skin brodawki i kurzajki 50 ml
Help4skin brodawki i kurzajki 50 ml
Help4skin brodawki i kurzajki 50 ml
Help4skin brodawki i kurzajki 50 ml
Help4skin brodawki i kurzajki 50 ml
Help4skin brodawki i kurzajki 50 ml
Help4skin brodawki i kurzajki 50 ml

Help4skin brodawki i kurzajki 50 ml

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A

ul. Pelplińska 19,

83-200 Starogard Gdański

Pojemność
50 ml
Postać
Brak informacji
Cena jedn.
100 ml = 75.88 zł


Dostępny

37.94 zł

Skład

dimetyloeter i płynny propan

Wskazania

Help4Skin Brodawki i kurzajki to preparat do usuwania kurzajek i brodawek metodą krioterapii (wymrażania) stosowaną także przez lekarzy.

Działanie

Szybki i skuteczny:

 efekt już po 1 użyciu – preparat całkowicie wymraża kurzajki i brodawki aż do korzenia

Bezpieczny:

12 jednorazowych aplikatorów eliminuje ryzyko przenoszenia wirusa;

umozliwia precyzyjną aplikację na skórę;

aktywacja produktu jest prosta i trwa 1 sekundę

blokada urządzenia uniemożliwia niekontrolowane uruchomienie mechanizmu wymrażania np. przez dzieci.

może być stosowany u dzieci powyżej 4 roku życia.

Działanie: Szybko i skutecznie usuwa kurzajki.

Dawkowanie

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się ze wskazaniami opisanymi w ulotce informacyjnej i zachować ją na przyszłość.

1) Załóż końcówkę piankową na specjalnie zaprojektowany aplikator w górnej części pojemnika. Piankę należy wprowadzić w taki sposób, aby połowa znajdowała się wewnątrz dyszy aplikatora, a połowa znajdowała się na zewnątrz, aby ułatwić aplikację w leczonym obszarze.

2) Przytrzymaj puszkę pionowo i załóż bezpieczną zatyczkę na dozownik.

3) ABY AKTYWOWAĆ URZĄDZENIE, PUSZKĘ NALEŻY ODWRÓCIĆ DO GÓRY DNEM

Odwróć urządzenie (tj. pojemnik z założoną zatyczką i pianką) do góry dnem, opierając zatyczkę uruchamiającą na stole. Jedną ręką mocno przytrzymaj zatyczkę uruchamiającą, a drugą naciskaj ją przez 1 sekundę. Po naciśnięciu dyszy słyszalne będzie syczenie: pianka zostaje nasączona zimnym płynem i urządzenie jest gotowe do usunięcia brodawki lub kurzajki.

Jeśli nacisk będzie stosowany zbyt długo, może dojść do nagromadzenia płynu na dnie zatyczki. Jest to zjawisko normalne, a płyn szybko wyparuje. Pozostaw zatyczkę na miejscu do momentu, kiedy płyn wyparuje, lub usuń go.

4) Jedną ręką przytrzymaj zatyczkę uruchamiającą na stole, a drugą usuń pojemnik. Zwróć uwagę, aby nie odwrócić zatyczki.

5) Trzymając pojemnik w dłoni, delikatnie dotknij końcówką pianki do środkowej części brodawki lub kurzajki.

WAŻNE: należy wywierać delikatny, ale stały nacisk, upewniając się, że pianka styka się brodawką lub kurzajką przez cały czas trwania zabiegu, jak opisano w ulotce informacyjnej.

6) Aby przechowywać produkt w bezpieczny i higieniczny sposób, bez ryzyka zamrożenia w razie przypadkowego uruchomienia, należy potwierdzić, że nie ma więcej płynu w zatyczce i nałożyć ją na pojemnik. Należy upewnić się, że pionowa strzałka na zatyczce z oznaczeniem OFF jest wyrównana z trójkątnym wskaźnikiem na plastikowej podstawie dozownika pojemnika, a następnie delikatnie wcisnąć zatyczkę w celu zamknięcia.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Częste pytania

Aby Help4Skin na brodawki i kurzajki przyniósł oczekiwane rezultaty, kurację rozpocznij od dokładnego oczyszczenia dotkniętego tym problemem obszaru skóry. Następnie osusz skórę, aby preparat lepiej się wchłaniał. Z pomocą dołączonego aplikatora nałóż niewielką ilość Help4Skin na brodawki, bezpośrednio na zmianę skórną, starając się unikać kontaktu z otaczającymi, zdrowymi tkankami. Pamiętaj, aby stosować preparat zgodnie z zaleceniami producenta, przestrzegając określonej częstotliwości. Regularne powtarzanie tego procesu jest kluczowe dla skutecznego wyleczenia kurzajek. Monitoruj reakcję skóry, a w przypadku niepożądanych objawów przerwij stosowanie i skonsultuj się z lekarzem.

Jeśli chodzi o preparat, jakim jest Help4Skin na brodawki, opinie na temat tego produktu są w większości pozytywne - klienci cenią preparat między innymi za wygodę i bezpieczeństwo stosowania, a także szybkie oraz skuteczne działanie. To innowacyjny preparat do wymrażania kurzajek, którego działanie opiera się na całkowitym wymrożeniu zmian skórnych aż do korzenia w bardzo krótkim czasie. Proces ten rozpoczyna się od precyzyjnego skierowania substancji chłodzącej na obszar dotknięty wirusem brodawczaka ludzkiego. W rezultacie, dzięki Help4Skin kurzajki i brodawki 50 ml, przy korzeniu tworzy się mały, niewidoczny pęcherzyk, znacznie ułatwiający odpadnięcie zmiany. Zamrożona kurzajka stopniowo zanika lub odpada samoistnie po około 10-14 dniach.

Dotykanie kurzajek jest niewskazane, ponieważ może przyczynić się do rozprzestrzeniania się wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). Kurzajki są zakaźne, a dotykając ich, można przenieść wirusa na inne obszary ciała lub na inne osoby. Aby minimalizować ryzyko zarażenia i szerzenia się kurzajek, zaleca się unikanie ich dotykania. W przypadku konieczności dotknięcia kurzajki, ważne jest, aby umyć ręce starannie po kontakcie, w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia. Zamiast mechanicznie usuwać kurzajkę, zastosuj środek farmaceutyczny, taki jak na przykład Help4Skin brodawki kurzajki krioterapia wymrażanie.

Proces gojenia się kurzajki wiąże się najczęściej ze zmianą jej koloru z intensywnego na jaśniejszy lub bladoniebieski odcień. Dodatkowo zanikanie niewielkich narośli lub wybrzuszeń na powierzchni kurzajki może świadczyć o postępie w regeneracji. Skóra wokół kurzajki staje się również się bardziej gładka, uzyskując swój pierwotny wygląd. Zmniejszenie dolegliwości bólowych lub dyskomfortu związanego z obecnością brodawki również może sugerować proces gojenia się.

Kategoria

Stosowanie

Help4Skin Brodawki i kurzajki to preparat do usuwania kurzajek i brodawek metodą krioterapii (wymrażania) stosowaną także przez lekarzy.

Działanie

Szybki i skuteczny:  efekt już po 1 użyciu – preparat całkowicie wymraża kurzajki i brodawki aż do korzenia Bezpieczny: 12 jednorazowych aplikatorów eliminuje ryzyko przenoszenia wirusa; umozliwia precyzyjną aplikację na skórę; aktywacja produktu jest prosta i trwa 1 sekundę blokada urządzenia uniemożliwia niekontrolowane uruchomienie mechanizmu wymrażania np. przez dzieci. może być stosowany u dzieci powyżej 4 roku życia. Działanie: Szybko i skutecznie usuwa kurzajki.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Magda
Tak jak obiecuje Producent preparat help4skin brodawki kurzajki działa już po pierwszym użyciu! Dzięki temu produktowi udało mi szybko i skutecznie pozbyć się kurzajek na stopach bez konieczności wizyty u Dermatologa! help4skin na kurzajki jest dużo lepszy od undofenu, który stosowałam wcześniej. Help4skin brodawki i kurzajki ma same pozytywne opinie w internecie! Preparat ten jest bezpieczny dla dzieci od 4 roku życia. Polecam!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem