Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Krautex
Adres

Kolonia Łopiennik Dolny 1, 22–351 Łopiennik Górny

Pojemność 100g
Postać Zioła
Dostępność

Spis treści:

Ziółko Mieszanka Heli mieszanka ziołowa 100 g Skład

kwiat rumianku pospolitego, liść mięty pieprzowej, liść tymianku pospolitego, ziele jeżówki purpurowej.

Ziółko Mieszanka Heli mieszanka ziołowa 100 g Wskazania

Helicobacter pylori to jedna z najczęściej występujących bakterii na całym świecie. Miejscem występowania tego gatunku jest ludzki żołądek.
Mieszanka Heli to unikatowa na polskim rynku mieszanka ziołowa na schorzenia wywołane bakterią Helicobacter pylori, odpowiedzialną za niektóre choroby górnego odcinka przewodu pokarmowego :

  • Zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy.
  • Choroba wrzodowa żołądka - jest to choroba, której najczęstszą przyczyną jest H. pylori. 65-80% osób cierpiących na wrzody żołądka jest zakażonych.
  • Choroba wrzodowa dwunastnicy - szacuje się, że 95% osób zmagających się z wrzodami dwunastnicy jest zakażonych H. pylori
  • Rak żołądka - H. pylori zwiększa ryzyko rozwoju nowotworu żołądka, a szczególnie chłoniaka żołądka. Chłoniak rozwija się zazwyczaj na podłożu zapalenia błony śluzowej żołądka. Według badań bakteria ma wpływ na rozwój około 90% chłoniaków MALT - nowotworu tkanki limfatycznej przewodu pokarmowego.
  • Choroba Menetriera – jest to postać zapalenia żołądka, w której dochodzi do przerostu fałdów błony śluzowej.

Ziółko Mieszanka Heli mieszanka ziołowa 100 g Dawkowanie

wsypać 1 łyżkę stołową mieszanki do szklanki. Nalać do pełna gorącej wody (200ml). Zaparzać przez 5-10 minut, pod przykryciem. Napar wypić przed posiłkiem.
 

Ziółko Mieszanka Heli mieszanka ziołowa 100 g Dodatkowe

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Helicobacter pylori to jedna z najczęściej występujących bakterii na całym świecie. Miejscem występowania tego gatunku jest ludzki żołądek.Mieszanka Heli to unikatowa na polskim rynku mieszanka ziołowa na schorzenia wywołane bakterią Helicobacter pylori, odpowiedzialną za niektóre choroby górnego odcinka przewodu pokarmowego : Zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy. Choroba wrzodowa żołądka - jest to choroba, której najczęstszą przyczyną jest H. pylori. 65-80% osób cierpiących na wrzody żołądka jest zakażonych. Choroba wrzodowa dwunastnicy - szacuje się, że 95% osób zmagających się z wrzodami dwunastnicy jest zakażonych H. pylori Rak żołądka - H. pylori zwiększa ryzyko rozwoju nowotworu żołądka, a szczególnie chłoniaka żołądka. Chłoniak rozwija się zazwyczaj na podłożu zapalenia błony śluzowej żołądka. Według badań bakteria ma wpływ na rozwój około 90% chłoniaków MALT - nowotworu tkanki limfatycznej przewodu pokarmowego. Choroba Menetriera – jest to postać zapalenia żołądka, w której dochodzi do przerostu fałdów błony śluzowej.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.