Liść ortosyfonu 50 g - Data ważności 30-04-2017

cena
4,29 zł
Ilość:
Producent Flos-Lek
Pojemność 50 g
Postać leku Zioła
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Pomocniczo w bakteryjnych i zapalnych chorobach dróg moczowych i w kamicy nerkowej (piasek).

Działanie

wspomaga diurezę; wspomaga leczenie stanów zapalnych dróg moczowych; wspomaga leczenie zakażeń bakteryjnych dróg moczowych; wspomaga leczenie podrażnień spowodowanych obecnością piasku w drogach moczowych. Liść ortosyfonu groniastego zalecany jest w przypadku: bakteryjnych skażeń dróg moczowych, stanów zapalnych dróg moczowych, kamicy nerkowej, obecności piasku w drogach moczowych.

Dawkowanie

Łyżeczkę liścia ortosyfonu (2-3 g) zalać wrzącą wodą w ilości 150 ml (ok. 3/4 szklanki), pozostawić na 15 min., następnie przecedzić przygotowany napar. Sposób użycia: Pić 3-4 razy dziennie 3/4 szklanki naparu.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Liść ortosyfonu 50 g - Data ważności 30-04-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.