Zioła Kora Dębu KAWON 50g

cena
3,11 zł
Producent Kawon Zakłady Zielarskie
Pojemność 50 g
Postać leku Zioła
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

50g produktu zawiera 50 g kory dębu

Wskazania

Stany zapalne skóry i błon śluzowych, odmrożenia, lekkie oparzenia.

Działanie

Ściągające.

Dawkowanie

1 płaską łyżkę (3,0g) kory zalać 1 szklanką (200 ml) wody, gotować 5 minut. Odstawić na 15 minut i przecedzić. Odwar stosować do płukania jamy ustnej i gardła, okładów i przemywań. Stosować zawsze świeży odwar.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na korę dębu. Nie stosować przy uszkodzeniach skóry na dużej powierzchni, nie stosować do kąpieli, w chorobach zakaźnych przebiegających z gorączką. Specjalne środki ostrożności: Jeżeli dolegliwości nasilają się lub nie ustąpią należy zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować na duże powierzchnie ciała, nie pić odwaru. Nie stosować dłużej niż 7 dni.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Zioła Kora Dębu KAWON 50g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Zioła Kora Dębu KAWON 50g kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.