Żel żywokostowy z jałowcem i MSM 350g

cena
14,66 zł
Ilość:
Producent Virdepol
Pojemność 350 g
Postać leku Żel

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Żywokostowy żel z jałowcem i MSM wskazany jest przede wszystkim do pielęgnacji skóry i poprawy jej wyglądu. Preparat pomocny jest w niwelowaniu siniaków po stłuczeniach czy uderzeniach. Może być też pomocny w pielęgnowaniu ciała po odleżynach.

Działanie

Żywokost i jałowiec, dzięki zawartym w nich substancjom czynnym takim, jak garbniki -działają przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Alantoina i związki śluzowe zawarte w żywokoście przyspieszają regenerację naskórka po uszkodzeniach powierzchownych. MSM (Metylosulfometan) stanowi naturalną formę organicznej siarki i ma działanie nawilżające, nadaje skórze sprężystość i elastyczność.

Dawkowanie

Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle, ile jest w stanie wchłonąć). W miarę potrzeb można stosować kilka razy dziennie. Regularne stosowanie zwiększa efekt działania.

Żel żywokostowy z jałowcem i MSM 350g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Żel żywokostowy z jałowcem i MSM 350g kupili także:

XeniVIT witamina D 2000 w oleju z krokosza barwierskiego 120 kapsułek

XeniVIT Witamina D 2000 to dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego o wysokiej zawartości witaminy d3, rozpuszczonej w oleju z krokosza barwierskiego.

XeniVIT Witamina D 4000 rozpuszczona w oleju z krokosza brawierskiego 120 kaspułek

XeniVIT Witamina D 4000 to suplement diety zawierający w jednej kapsułce 4000 j.m. witaminy D3 rozpuszczonej w oleju z krokosza barwierskiego (Carthamus tinctorius L.), który zapewnia jej wysoką przyswajalność.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.