EkaMedica Zdrowy Duet ZESTAW Wątroba Trawienie Cholesterol Ostropest 500 ml + Karczoch 500 ml + krem Kozie mleko 100 ml

cena
36,78 zł
Ilość:
Producent EkaMedica JaRo-Pol
Pojemność 500ml + 500ml + 100ml
Postać leku Zestaw
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Zdrowy Duet WĄTROBA zawiera kompozycję składników specjalnie dobranych dla wspierania prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego i woreczka żółciowego . Wątroba pełni strategiczne funkcje metaboliczne - przekształca spożywane pokarmy w energię i związki chemiczne, niezbędne dla mózgu i rdzenia kręgowego, magazynuje witaminy, sole mineralne i cukry, produkuje i wydziela żółć, niezbędną do trawienia tłuszczy. Ze względu na pełnioną rolę jest podatna na infekcje wirusowe i bakteryjne, uszkodzenia i zatrucia, np. toksynami i pasożytami - niszczy ją zarówno ciężkostrawna dieta jak i nadmiar leków, alkoholu i używek. 
Specjalnie dobrany skład zawierający cynarynę z karczocha i sylimarynę z ostropestu:
wspomaga naturalną regenerację komórek wątroby 
wpływa na usuwanie toksyn oraz zbędnych produktów przemiany materii z organizmu
sylimarina przyspiesza regenerację białek błonowych oraz chroni komórki przed działaniem substancji toksycznych
mieszanka soków pozwala lepiej kontrolować poziom cholesterolu 
oba składniki ułatwiają trawienie oraz pobudzają przemianę materii 

Działanie

OSTROPEST
Ostropest wspiera pracę drog żółciowych oraz wątroby i chroni jej komórki przed uszkodzeniami. Dzięki zawartości  sylimaryny stabilizuje błony komórkowe hepatocytów wątrobowych, przez co chroni wątrobę przed działaniem związków toksycznych (np. alkoholu) i pobudza jej zdolności regeneracyjne. Jest pomocny w odtruwaniu organizmu i usuwaniu z niego szkodliwych substancji.
KARCZOCH
Karczoch wzmacnia wątrobę, wspomaga produkcję żółci a przede wszystkim wpływa na metabolizm cukru. Pomaga utrzymać właściwe stężenie cholesterolu w organizmie. Zawartość cynaryny hamuje syntezę cholesterolu w wątrobie i przyspiesza proces usuwania go wraz z żółcią. Nasila proces przemiany cholesterolu do kwasów żółciowych. Cynaryna może przyczynić się do obniżenia poziom cholesterolu nawet o połowę.
 

Dawkowanie

10 ml soku z ostropestu połączyć z 25 ml soku z karczocha. Tak przygotowaną mieszankę spożyć po śniadaniu. Drugą, taką samą porcję spożyć po kolacji. 

Dodatkowe

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.

Opinie o EkaMedica Zdrowy Duet ZESTAW Wątroba Trawienie Cholesterol Ostropest 500 ml + Karczoch 500 ml + krem Kozie mleko 100 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Produkt 3
Produkt 2
Produkt 1

Klienci, którzy kupili EkaMedica Zdrowy Duet ZESTAW Wątroba Trawienie Cholesterol Ostropest 500 ml + Karczoch 500 ml + krem Kozie mleko 100 ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.