Zdrowy Duet SERCE UKŁAD KRWIONOŚNY CIŚNIENIE Aronia + Głóg EkaMedica 2 x 500ml

cena
35,78 zł
Ilość:
Producent EkaMedica JaRo-Pol
Pojemność 1000ml
Postać leku płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Zdrowy Duet SERCE to specjalnie dobrany zestaw soków bogaty w składniki wspomagające prawidłową pracę układu krwionośnego. Aronia zawiera witaminy z grupy B: B6, B12, witaminę E oraz foliany. Odgrywają one istotną role w metabolizmie homocysteiny, której właściwe stężenie w organizmie wpływa na prawidłową pracę serca i układu krążenia. Witamina E posiada właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu pomaga chronić organizm przed wolnymi rodnikami. Głóg wpływa na zwiększenie skurczu mięśnia sercowego, co przejawia się wydajniejszą i bardziej efektywną pracą serca. Ponadto ma zdolność do rozkurczania mięśni gładkich naczyń krwionośnych, co w efekcie przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi.
reguluje ciśnienie tętnicze
pozwala utrzymać właściwy poziom cholesterolu LDL
wspomaga pracę układ krwionośny
wzmacnia i uelastycznia naczynia krwionośne
poprawia wydajność pracy serca 

Działanie

ARONIA
Bioflawonoidy z aronii - przede wszystkim rutyna i antocyjany - działają bardzo korzystnie na naczynia krwionośne. Wzmacniają je, uelastyczniają, uszczelniają ich ściany i regulują przepuszczalność. Aronia pozwala skutecznie regulować ciśnienie tętnicze oraz zapobiega odkładaniu się cholesterolu.
GŁÓG
Zawiera związki flawonoidowe, które działają rozkurczowo na naczynia krwionośne. Szczególne znaczenie ma to w przypadku naczyń wieńcowych – zwiększa się wtedy dopływ utlenionej krwi do mięśnia sercowego. Procyjanidy powodują zaś łagodne obniżenie ciśnienia tętniczego. 
 

Dawkowanie

25 ml soku z aronii połączyć z 25 ml soku z głogu. Tak przygotowaną mieszankę spożyć po śniadaniu. Drugą, taką samą porcję spożyć po kolacji. 

Dodatkowe

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć.

Opinie o Zdrowy Duet SERCE UKŁAD KRWIONOŚNY CIŚNIENIE Aronia + Głóg EkaMedica 2 x 500ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Zdrowy Duet SERCE UKŁAD KRWIONOŚNY CIŚNIENIE Aronia + Głóg EkaMedica 2 x 500ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.