Zdrowy Bidon Tornado pojemność 1000 ml 1 sztuka

cena
34,90 zł
Producent R&B Mědílek Sp. z o.o.
Pojemność 1000ml
Postać leku Bidon
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Bidon jest produkowany z materiałów stosowanych w medycynie i przemyśle farmaceutycznym. Materiał ten jest stosowany na przykład w sprzęcie medycznym na oddziałach intensynej opieki. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest aseptyczność oraz dbałość o najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Zdrowy Bidon nie zawiera żadnych  toksycznych substancji. Radzimy użytkownikom uważne zapoznawać się z właściwościami bidonów innych producentów, ponieważ zdarza się, że oferowane na rynku bidony są wykonane z tworzyw zawierających toksyczne składniki lub nie nadają się do mycia w zmywarkach. Zdrowy Bidon nie wchłania zapachów ani pleśni, łatwo można o niego dbać i zapewnić jego idealną czystość.

Wskazania

Zdrowy Bidon 1,0 L to produkt o największej pojemności – przeznaczony na dłuższe wyprawy rowerem, pieszo i autem. Dobrze sprawdzi się przy intensywnych treningach i meczach.

Pomaga kontrolować prawidłowe spożycie płynów, co jest ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest to bardzo pomocne - nawet jeśli dziecko pije niechętnie, to często po prostu lubi używać ulubionego bidonu. Zdrowy Bidon jest bardzo popularny wśród matek karmiących, dla których regularne i obfite przyjmowanie płynów jest niezbędne. Oczywiście jest też szeroko stosowany przez wszystkich ludzi aktywnych (lekkoatletyka, piłka nożna, hokej,  bieganie, koszykówka, tenis, pływanie, itp).

Działanie

Może być stosowany do wszystkich rodzajów napojów, do 100 C. Bez problemu może być wykorzystywany do napojów mrożonych lub gazowanych. Zdrowy Bidon wykonany jest z materiałów klasy medycznej. Spełnia wymagania określone w przepisach Unii Europejskiej i przewyższa cechy standardowych pojemników na napoje. Zdrowy Bidon posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, nr Op-4827, ważna do 01.03.2019 r.

Dawkowanie

Po normalnym użytkowaniu Zdrowego bidonu wystarczy wypłukać go ciepłą wodą, w wypadku dłuższego przechowywania napoju w bidonie można umyć bidon w zmywarce. Istotne jest dokładne wysuszenie wszystkich części  Zdrowego Bidonu i przechowywanie otwartego bidonu.

Wysoka jakość materiału pozwala na wyparzenie Zdrowego Bidonu (temperatura 100 ° C przez 5 minut). Dzięki temu można pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń.

Można podgrzewać napoje w bidonie w kuchence mikrofalowej (moc 900W przez 2 minuty).

Zdrowy Bidon  można łatwo myć dzięki szerokim otworom. Poszczególne części zakrętki (rys. Komponenty) można zdemontować i wyczyścić oddzielnie. Ustnik można zdjąć  za pomocą silniejszego pociągnięcia. Należy regularnie kontrolować uszczelkę, która zapobiega przypadkowemu wyciekaniu napojów.

Dodatkowe

Rozwój i produkcja odbywa się w Czechach w Żaclerzu niedaleko granicy z Polską. Jakość Zdrowego Bidonu potwierdzają nie tylko atesty, ale także liczne nadsyłane do nas opinie klientów.

Opinie o Zdrowy Bidon Tornado pojemność 1000 ml 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.