Zaax 30 kapsułek

cena
22,97 zł
Producent Sequoia
Pojemność 30szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Opis produktu

ZAAX to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego wskazany dla osób cierpiących na schorzenia sercowo-naczyniowe, z zagrożeniem powstania zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

Swoją skuteczność ZAAX zzawdzięcza opatentowanej formule Fruitflow®, na która składa się 37 bioaktywnych związków polifenoli, nukleotydów oraz izoflawonoidów pochodzenia naturalnego. Związki te wykazują wielofunkcyjne działanie przeciwzapalne, antyagregacyjnie zapobiegając powstawaniu zakrzepów i rozszerzając naczynia, regulują poziom cholesterolu oraz ciśnienie krwi, jak również zapobiegają arytmii.

ZAAX to preparat pochodzenia naturalnego, który warunkuje zdrowy przepływ krwi, zapobiegając tworzeniu się zakrzepów i zlepianiu płytek krwi. 

Skład

Ekstrakt Fruitflow, maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: hydroksypropylometyloceluloza, nośnik: stearynian magnezu, nośnik: dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu; żelatyna, barwnik: tlenek żelaza.

Wskazania

ZAAX przeznaczony jest w szczególności dla osób: z podwyższonym ciśnieniem tętniczym, z miażdżycą i chorobą wieńcową, z podwyższonym poziomem cholesterolu, z cukrzycą, z nadwagą i otyłością, po przebytym zawale, z ryzykiem powstawania żylaków w tym dla osób z ww. grup, które z różnych przyczyn nie mogą stosować, kwasu acetylosalicylowego.

Działanie

ZAAX działa na wiele aspektów funkcjonowania mechanizmu agregacji płytek krwi. Poprzez utrzymywanie płytek krwi w stanie gładkim pozwala na uniknięcie procesu ich agregacji. Działa w sposób odwracalny. Czynność płytek krwi nie jest całkowicie wyłączona. Utrzymywany jest odpowiedni poziom, umożliwiający agregację w sytuacji uszkodzenia naczyń. ZAAX nie zaburza naturalnego procesu krzepnięcia krwi. Może być stosowany długookresowo.

ZAAX to przełomowy preparat, który zawiera opatentowaną substancję aktywną Fruitflow®, będącą standaryzowaną kompozycją polifenoli, nukleotydów oraz izoflawanoidów pochodzenia naturalnego, która utrzymuje prawidłową agregację płytek krwi i przyczynia się do zdrowego przepływu krwi

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie rano po posiłku.

Kapsułkę należy połknąć, popijając szklanką wody. Należy przyjmować codziennie. W sytuacji pominięcia jednej dziennej porcji, należy w kolejnym dniu przyjąć jedną kapsułkę. W pierwszym tygodniu stosowania poleca się 2 kapsułki dziennie (1 rano, 1 wieczorem).

Dodatkowe

Nie zawiera likopenu, drożdży, białek mleka, pszenicy, skrobi kukurydzianej, glutenu, aromatów, sodu i potasu.

Opinie o Zaax 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Zaax 30 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.