ZAAX 30 kapsułek

cena
25,89 zł
Producent Sequoia
Pojemność 30 szt.
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

ZAAX to przełomowy preparat, który zawiera opatentowaną substancję aktywną Fruitflow®, będącą standaryzowaną kompozycją polifenoli, nukleotydów oraz izoflawanoidów pochodzenia naturalnego, która utrzymuje prawidłową agregację płytek krwi i przyczynia się do zdrowego przepływu krwi. Skuteczność substancji aktywnej zawartej w preparacie ZAAX została potwierdzona w licznych badaniach naukowych oraz oświadczeniu zdrowotnym udzielonym przez EFSA, tj. Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności.

Wskazania

ZAAX przeznaczony jest w szczególności dla osób: z podwyższonym ciśnieniem tętniczym, z miażdżycą i chorobą wieńcową, z podwyższonym poziomem cholesterolu, z cukrzycą, z nadwagą i otyłością, po przebytym zawale, z ryzykiem powstawania żylaków w tym dla osób z ww. grup, które z różnych przyczyn nie mogą stosować, kwasu acetylosalicylowego.

Działanie

ZAAX działa na wiele aspektów funkcjonowania mechanizmu agregacji płytek krwi. Poprzez utrzymywanie płytek krwi w stanie gładkim pozwala na uniknięcie procesu ich agregacji.

ZAAX działa w sposób odwracalny. Czynność płytek krwi nie jest całkowicie wyłączona. Utrzymywany jest odpowiedni poziom, umożliwiający agregację w sytuacji uszkodzenia naczyń.

ZAAX nie zaburza naturalnego procesu krzepnięcia krwi. Może być stosowany długookresowo.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie rano po posiłku.

Kapsułkę należy połknąć, popijając szklanką wody. Należy przyjmować codziennie. W sytuacji pominięcia jednej dziennej porcji, należy w kolejnym dniu przyjąć jedną kapsułkę. W pierwszym tygodniu stosowania poleca się 2 kapsułki dziennie (1 rano, 1 wieczorem).

ZAAX 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt ZAAX 30 kapsułek kupili także:

ETIAXIL ORIGINAL Antyperspirant płyn 15ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone