Xylometazolin WZF 0.05% krople do nosa 0,5mg

Nowa cena
cena
5,12 zł
Producent Polfa Warszawa
Pojemność 10 ml
Postać leku Krople
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Stosowany w leczeniu pomocniczym ostrego nieżytu nosa pochodzenia wirusowego lub bakteryjnego, ostrego lub przewlekłego zaostrzającego się zapalenia zatok przynosowych,  alergicznego nieżytu błony śluzowej nosa, ostrego zapalenia ucha środkowego (w celu udrożnienia trąbki słuchowej).

Działanie

Leczenie pomocnicze ostrego nieżytu nosa pochodzenia wirusowego lub bakteryjnego, ostrego lub przewlekłego zaostrzającego się zapalenia zatok przynosowych, alergicznego nieżytu błony śluzowej nosa, ostrego zapalenia ucha środkowego (w celu udrożnienia trąbki słuchowej). 

Dawkowanie

Roztwór 0,05%. Dzieci 2.–12. roku życia 2–3 krople do każdego otworu nosowego co 8–10 h. Roztwór 0,1%. Dorośli i dzieci po 12. roku życia. 2–3 krople do każdego otworu nosowego co 8–10 h. Leczenie zwykle nie powinno trwać dłużej niż 3–5 dni.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Xylometazolin WZF 0.05% krople do nosa 0,5mg

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Xylometazolin WZF 0.05% krople do nosa 0,5mg kupili także:

1. Nurofen Forte 40mg/ml zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym 100 ml

Nurofen Forte zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym to niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i przeciwbólowy przeznaczony dla dzieci do 3 r.z. Dzięki skoncentrowanej zawartości Ibuprofenu dziecko przyjmuje mniej płynu, lecz jest on skuteczniejszy, działa szybciej (już po 15 minutach) i wystarcza na dłużej. To idealne rozwiązanie w stanach gorączki różnego pochodzenia - m.in. w infekcjach wirusowych lub w razie odczynu poszczepiennego. 

Doskonały na: 

- bóle słabe i umiarkowane występujące podczas zakażeń wirusowych (bóle gardła, głowy, mięśni); 
- bóle pourazowe, wynikłe z przeciążenia, nadwerężenia czy skręcenia (bóle mięśni, stawów i kości); 
- bóle pourazowe tkanek miękkich; 
- bóle pooperacyjne; 
- bóle zębów wyrastających (ząbkowanie) lub po zabiegach stomatologicznych; 
- stan zapalny ucha środkowego.  

W zestawie znajduje się strzykawka, która zapewnia podanie odpowiedniej dawki leku. Działanie - do 8 godzin, maksymalne stężenie preparatu we krwi występuje w ciągu 1-2 godzin po zastosowaniu, a nadmiar jest bezpiecznie wydalany z organizmu. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.