XyloGel Hydro żel do nosa z dozownikiem 10 g

cena
9,19 zł
Ilość:
Producent Polfa Warszawa
Pojemność 10g
Postać leku Żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

glicerol, hydroksyetyloceluloza, disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwodorofosforan jednowodny, sodu chlorek, disodu edetynian, benzalkoniowy chlorek-roztwór, woda oczyszczona.

Wskazania

Zaleca się stosowanie produktu w przypadku suchości śluzówki nosa będącej rezultatem oddziaływania czynników środowiskowych (np. stosowania leków, dymu papierosowego, skrajnych temperatur otoczenia, klimatyzacji) oraz kataru.

Działanie

Wyrób medyczny zabezpiecza śluzówkę nosa przed nadmiernym przesuszeniem oraz łagodzi dyskomfort związany z suchością i pieczeniem. Przyczynia się do wyraźnego przywrócenia prawidłowych funkcji nosa. Przeciwdziała wysychaniu śluzówki nosa, co wspiera leczenie infekcji. Żel rozprowadzony po wnętrzu nosa powleka go równomierną powłoką ochronną, która utrzymuje się na powierzchni śluzówki, nie zaburzając pracy aparatu śluzowo-rzęskowego. Wykazuje właściwości nawilżające. Eliminuje uczucie suchości śluzówki nosa spowodowanego przez katar i infekcje albo działanie czynników zewnętrznych (suchego powietrza, niskiej albo wysokiej temperatury otoczenia).

Dawkowanie

Stosować miejscowo, donosowo. Stosować 1-2 aplikacje żelu do każdego otworu nosowego. Czynność powtarzać x 2-4/24h.

Przeciwwskazania

- nadwrażliwość na substancje składowe produktu

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o XyloGel Hydro żel do nosa z dozownikiem 10 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili XyloGel Hydro żel do nosa z dozownikiem 10 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.