Wzrostan syrop 150 ml

cena
16,94 zł
Producent Aflofarm
Pojemność 150 ml
Postać leku Syrop
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

10 ml dziennie, Skład w 10 ml syropu: Wapń 200 mg (25%)*, Fosfor 105 mg (15%)*, Witamina D3  3,75 µg (75%)*, Witamina K  56,3 µg (75%)*
Ekstrakt z pędów bambusa standaryzowany na zawartość krzemu  14,7 mg ekstraktu dostarcza 10 mg krzemu
* ZDZ (Zalecane Dzienne Zapotrzebowanie)

Wskazania

Wzrostan Syrop, to preparat, który zawiera w składzie wapń, fosfor, witaminę D3, witaminę K oraz ekstrakt z bambusa. Syrop pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zębów oraz stawów, a także uzupełnia dietę w niezbędne dla wzrostu i stanu zdrowia składniki.

Działanie

Bilans wapnia i fosforu ma szczególne znaczenie, ponieważ oba te składniki mineralne wchodzą w skład hydroksyapatytu – związku stanowiącego mineralne rusztowanie tkanki łącznej, odpowiedzialnej za mechaniczną wytrzymałość kości. Z tego względu bardzo ważne jest zrównoważone spożycie obu pierwiastków.Wapń bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek. Jest składnikiem mineralnym potrzebnym do utrzymania zdrowych kości i zębów. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Razem z wapniem pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.Witamina D3 pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Bierze udział w procesie podziału komórek, wpływa na funkcjonowanie układu odpornościowego, a także pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.
Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.Ekstrakt z pędów bambusa dzięki zawartości krzemu przyczynia się do utrzymania zdrowych kości i stawów.
 

Opinie o Wzrostan syrop 150 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Wzrostan syrop 150 ml kupili także:

Cetaphil MD Dermoprotektor balsam do twarzy i ciała 250 ml

Cetaphil MD Dermoprotektor balsam do twarzy i ciała to specjalistyczny dermokosmetyk, który powoduje głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.