Witamina B12 - 100 tabletek Naturell

cena
15,48 zł
Ilość:
Producent Naturell
Pojemność 100 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Witamina B12 (cyjanokobalamina, kobalamina) 10 mcg.

Wskazania

Dla osób będących na diecie niskokalorycznej, wegetarian oraz osób, którym zależy na utrzymaniu korzystnego stosunku między masą mięśniową i tłuszczową ciała.

Działanie

Zwiększa aktywność DNA w wytwarzaniu czerwonych krwinek transportujących tlen. Poprawia wytrzymałość tlenową organizmu oraz dynamizuje proces spalania kwasów tłuszczowych.

Dawkowanie

1 tabletka dziennie, najlepiej podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.

Witamina B12 - 100 tabletek Naturell

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Witamina B12 - 100 tabletek Naturell kupili także:

Essentiale forte 50 kapsułek

ESSENTIALE FORTE jest lekiem roślinnym na bazie nasion sojowych stosowanym w dolegliwościach i chorobach wątroby. 

Podawany w przypadkach braku apetytu, konieczności zneutralizowania substancji toksycznych (tj. alkoholu, leków) bądź w przebiegu zapalenia wątroby. 

Fosfolipidy zawarte w leku zmniejszają uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu, którego podłożem jest uszkodzenie wątroby spowodowane nieprawidłową dietą. Wspomagają szybszą regenerację uszkodzonych komórek wątrobowych uzupełniając ubytki powstałe na skutek procesów chorobowych i hamując procesy włóknienia w wątrobie. Ponadto wraz z kwasami żółciowymi fosfolipidy biorą udział w trawieniu tłuszczów i wchłanianiu się rozpuszczonych w nich witamin.  

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.