zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 60szt.
Postać Tabletki
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Witamina B Complex Teva to suplement diety zawierający zestaw witamin grupy B, które między innymi odgrywają kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i układu krążenia oraz dbają o dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci.

Skład

substancja słodząca - sacharoza; substancja wypełniająca - laktoza, niacyna (amid kwasu nikotynowego), substancja wypełniająca - talk, substancja przeciwzbrylająca - celuloza mikrokrystaliczna; ryboflawina (witamina B2); witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny); kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); substancja wiążąca - guma arabska; tiamina (monoazotan tiaminy); barwnik - żółcień chinolinowa, substancja przeciwzbrylająca - sól magnezowa kwasu tłuszczowego; barwnik - czerwień koszenilowa; substancja glazurująca - opaglos 6000 white: szelak, wosk carnauba, wosk pszczeli.

Wskazania

Ogólne osłabienie, zaburzenia snu, zaburzenia nerwowe, zapalenie skóry i błon śluzowych to mogą być objawy niedoboru witamin z grupy B. Uzupełnij ich braki przy pomocy leku w dobrej cenie Vitaminum B Compositium TEVA.

Działanie

Profilaktyka i niedobory witamin z grupy B w okresach zwiększonego zapotrzebowania (wspomagająco w leczeniu stanów gorączkowych, oparzeń, wyniszczenia alkoholowego).

–  Okres rekonwalescencji po przebytych chorobach lub przeżytym stresie.

Wspomagająco:

–  choroby żołądka i jelit przebiegające z zaburzeniami wchłaniania, zaburzeniami trawienia, także z towarzyszącą długotrwałą biegunką;

–  stany zapalne skóry i błon śluzowych (np. warg, jamy ustnej);

–  zaburzenia czynności obwodowego układu nerwowego (zapalenie wielonerwowe);

–  podczas stosowania leków moczopędnych;

–  po przebytej antybiotykoterapii;

–  przed i po zabiegach chirurgicznych;

–  w przewlekłych i wyniszczających chorobach (cukrzyca, infekcje o różnej etiologii, choroby psychosomatyczne).

Dawkowanie

Dorośli: 1 tabletka na dobę

Przeciwwskazania

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Ogólne osłabienie, zaburzenia snu, zaburzenia nerwowe, zapalenie skóry i błon śluzowych to mogą być objawy niedoboru witamin z grupy B. Uzupełnij ich braki przy pomocy leku w dobrej cenie Vitaminum B Compositium TEVA.

Działanie

Profilaktyka i niedobory witamin z grupy B w okresach zwiększonego zapotrzebowania (wspomagająco w leczeniu stanów gorączkowych, oparzeń, wyniszczenia alkoholowego).–  Okres rekonwalescencji po przebytych chorobach lub przeżytym stresie.Wspomagająco:–  choroby żołądka i jelit przebiegające z zaburzeniami wchłaniania, zaburzeniami trawienia, także z towarzyszącą długotrwałą biegunką;–  stany zapalne skóry i błon śluzowych (np. warg, jamy ustnej);–  zaburzenia czynności obwodowego układu nerwowego (zapalenie wielonerwowe);–  podczas stosowania leków moczopędnych;–  po przebytej antybiotykoterapii;–  przed i po zabiegach chirurgicznych;–  w przewlekłych i wyniszczających chorobach (cukrzyca, infekcje o różnej etiologii, choroby psychosomatyczne).

Zosia
Witamina b Teva to bardzo dobry produkt i do tego rozsądna cena. Witamina b complex to zestaw witamin z grupy B niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, który uzupełnia niedobór witaminy b, wspomaga wchłanianie magnezu i działa pomocniczo w leczeniu opryszczki. Polecam witamina b kompleks, bogaty skład i zaufany producent.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.