Wilkakora Sok 100% EkaMedica 500ml

cena
23,53 zł
Ilość:
Producent EkaMedica JaRo-Pol
Pojemność 500 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Uncaria tomentosa 99,8%

Wskazania

Czy wiesz, że …. Vilcacora, to nazwa wymyślona przez Romana Warszewskiego (dziennikarza i pisarza, autora wielu książek, w tym kilku bestsellerów), którą zaczęto się posługiwać od 1999r. Zgodnie z systematyką roślin łacińska nazwa to Uncaria tomentosa, czyli Czepota puszysta. Roślina ta pochodzi z Andów. W naturze jest pnączem (lianą) dorastając do 60 m długości. Wytwarza pazurkowate ciernie.
 

Działanie

Nazwa Vilcacora składa się z dwóch członów, tj.:  „Vilca” lub „Villca” – oznaczającego w języku keczua coś świętego, boskiego oraz ze słowa „cora” – nawiązującego do słowa w języku keczua – roślina. Nazwę Vilcacora można zatem tłumaczyć jako „święta roślina”. Indianie  Keczua – w związku z jej niebywałymi właściwościami  – roślinę tę rzeczywiście uważali za świętą.
Dzięki cennym właściwością vilcacora zyskała na świecie dużą popularność i wykorzystują ją już nie tylko mieszkańcy Peru. Możemy ją z powodzeniem stosować w celu wspomagania naszego układu immunologicznego, wspomagania przemiany materii, w celu dodania wigoru,
 

Dawkowanie

2 razy  dziennie po 25 ml około  pół godziny przed posiłkiem.

Opinie o Wilkakora Sok 100% EkaMedica 500ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Wilkakora Sok 100% EkaMedica 500ml kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.